Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire számítsak Zepter?

Mire számítsak Zepter?

Figyelt kérdés
Ma jött az email hogy behívtak személyi elbeszélgetésre, irodai adminisztrációs munkáról van szó. Csak az utca nevet adták meg, googleztam zepter. Sok mindent hallottam a cégről hogy bepalizzák az embert, de mire számítsak.
2013. márc. 17. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos még, hogy Zepter? Hová mész helyileg?
2013. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra számíts, hogy azt mondják, te irodai munkát fogsz végezni. Közben a netten meg mást olvasol. Ám neked azt fogja mondani a rendkívül szimpatikus fiú/lány, hogy te egy főnyeremény vagy és nem kell értékesíteni, te irodai munkát fogsz végezni...

Ám előbb menj el egy tanfolyamra..

Majd a tanfolyam első napján kb kibökik, (a végén) hogy ez még is csak értékesítés és te az összes többi társaddal együtt meglepődsz majd. Mivel nekik is pontosan azt mondják, hogy nem kell eladni.

- Erre számíthatsz.

Egy barátnőm, úgy volt vele, hogy oké.. Ő nem hisz másoknak, nem hisz a pletykáknak, ő elmegy a tanfolyamra. Ha egyszer azt mondták irodai munka akkor biztos az lesz.

Hát nem az volt.


A többit meg úgy is kigugliztad már.

2013. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Értékesíteni fogsz. Jutalékért. Ki kell váltanod a vállalkozóit. Magad után fizeted a havi 64eFt járulékot, akkor is, ha semmi bevételed nem volt.
2013. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja, és nehogy azt hidd, hogy a tanfolyam ingyenes :D

hagyd a cepptert a píícsába!

2013. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én dolgoztam ott és jól át is vágtak...beígérték hogy kapok fix-et, tehát ha nem lesz jutalék akkor is lesz pénz...na ebből marhára nem lett semmi 1hónapig ingyen dolgoztam a vicc, hogy akinek jutaléka volt az se kapta meg azt a pénzt se!!!!

Szal hagyd az egészet!

2013. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!