Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megfelelő ez a leendő munkálta...

Kovács Pistike01 kérdése:

Megfelelő ez a leendő munkáltató felé írt levél?

Figyelt kérdés

Tisztelt Üzletvezető/Tulajdonos!


Kérem bocsásson meg, ha zavarom a levelemmel!

... vagyok, ... technikus a végzettségem, és mintegy 10 éve ... eladóként dolgozom. Jelenleg is a szakmában vagyok, egy másik ...üzletben dolgozom, ezért kérem, hogy kezelje bizalmasan ezt a levelet. Munkahelyet szeretnék váltani, ennek okairól telefonon vagy személyesen szívesen tájékoztatom. Amennyiben tudna számomra munkát biztosítani, kérem keressen meg, vagy amennyiben később lesz erre lehetőség, kérem gondoljon rám. Önéletrajzom mellékletként csatoltam.


Köszönettel és tisztelettel

...

20/...


2013. márc. 17. 20:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

ez például egészen szimpatikus minta:


Tárgy: Felvételi kérvény


A Workania.hu állásportálon 2011. január 2-án megjelentett ,,HR-igazgató,, állást szeretném megpályázni, s ennek kapcsán kérem felvételemet az Önök intézményébe.


Jelenlegi munkahelyemen ugyanezt a pozíciót töltöm be. Széles körű szakmai tapasztalattal rendelkezem a HR-osztály igazgatását illetően, ami magában foglalja: a munkakörön belüli kompetenciák kijelölését, a további szakmai fejlődés irányának felmérését, és az ebből adódó a cégen belüli felnőttképzés megszervezését, motivációs tréning levezetését. Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezem, a Word, Excel, Internet, Outlook, Power Point irodai programokat napi rendszerességgel használom. Felsőfokon beszélem az angol nyelvet.


Megemlítem még további képességeimet, amelyek hasznosak lehetnek a betöltendő állás szempontjából: kollégáim kommunikatív, felelősségteljes, pozitív hozzáállású csapatjátékosként ismernek. Úgy vélem, jó problémamegoldó képességeim is alkalmassá tesznek ennek a munkakörnek a betöltésére, s ezt jól tudnám kamatoztani az Önök cégénél is.


Ha önéletrajzom felkeltette érdeklődését, szívesen kiegészíteném további információkkal is egy személyes találkozó keretében. Az általam benyújtott kérvény mielőbbi kedvező elbírálását remélem és azt előre is megköszönöm.


Üdvözlettel:


Dr. Nagy Anna

2013. márc. 17. 22:15
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem ez így teljesen jó. Jó hogy belevetted a nagy tapasztalattal rendelkezőt mint figyelemfelkeltő eszközt mégsem túl nyomulós lényegre törő. Szerintem megfelelő ahhoz hogy meg is nézze az önéletrajzot/motivációs levelet abban meg majd meggyőződ. Talán a levél tárgyát "Érdeklődés" re módosítanám a munkára jelentkezésről csak azért hogy nehogy olvasatlanul a kukában végezze. Sajnos sok ember annyira buta hogy ha nem akar embert felvenni lehet meg sem nézi a levél tartalmát a témából következve leveszi na igen állásra jelentkeznek nem kell nem húzom ezzel az időmet törlésgomb. Közben lehet hogy simán meggyőzöd az illetőt és ő is lát fantáziát benned. Ha elolvassa a rövid üzenetet látja hogy tapasztalt komoly ember érdeklődik direkt az ő cége iránt szinte borítékolható hogy a megnyitja a cv-t és motivációs levelet. :)


Sok sikert!

2013. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszi a választ, és a biztatást :)


megtennéd, hogy elolvasod őket, ha kész vagyok? remélem nem te vagy a mostani főnököm :)

2013. márc. 17. 22:21
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze szívesen! :)
2013. márc. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!