Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most úgy őszintén mit tehet...

Most úgy őszintén mit tehet az ember, ha se munka se pénz főleg itt ahol élek? Tényleg tisztességtelennek kell lenni ahhoz hogy megélj ma? Túl nagy elvárás, vágy egy tisztességes munkahely ma már?

Figyelt kérdés
Mit lehet itthon egyáltalán tenni, ha külföld szóba sem jöhet? Mit gondoltok?
2013. márc. 18. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
elmenni oda ahol van munka, megnézni mi a hiány azon a területen és kicsiben elkezdeni vállalkozni.
2013. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
első válaszadó :)köszi hogy írtál! Tudod erre semmi nem marad meg még ki sem nyíltak el sem indultak már zárnak be mert nincs vevő bérleti díjak egyebek többe kerülnek elmenni mint más,de nem lehet, nem tudok ,úgy látom máshol is csak vegetálnak az emberek!
2013. márc. 18. 14:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Bp-n el lehet csípni 1-2 jó lehetőséget.


Én is vidéki vagyok, de évekkel ezelőtt felköltöztem, mert otthon nagyon nem volt semmi sem.

2013. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A válság előtt felköltöztem Pestre volt munkám sokféle rövid távúak,de volt egy hosszabb kb. 2 évig voltam fent és mindent elvállaltam volna és vállaltam is amit lehetett kb 800 helyen jelentkeztem egy éven belül az utolsókig kihúztam én is vegetáltam amíg már nem tudtam és haza kellett jönnöm...:(Most sem jobb de van hol aludnom,tapasztalatból is írom sokszor munka keresés címszóval próbálnak lehúzni is de látom nem sok minden változott azóta sem pedig ez 3 éve volt!
2013. márc. 18. 14:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj ki külföldre, ha megteheted, itt mostanában nem lesz jobb, csak rosszabb.
2013. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot:)
2013. márc. 18. 14:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Rugalmasnak kell lenni, ahol találsz lehetőséget (országos szinten) oda kell költözni albérletbe.

Akinek nincs család, gyerek, annak ezt a lehetőséget látom kitörni a nincstelenségből.

Én is vidéken éltem még pár éve, de elegem lett a be nem jelentett munkából, ahol még csak a beígért fizetést sem adták meg. Én a fővárosba költöztem. Itt is sokan próbálkoznak átverni, de már több a tapasztalatom és szerencsére több a lehetőség is.

2013. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
úgy érzem hogy én ezt egyszer már megpróbáltam és nem ment,ott sem volt jobb,mellesleg meg ha nincs miből hol élek?? miből? ha akkor sem volt állásom? több okból most nem tudok elmenni máshova,egyéb tanácsok? vagy csak beszélgessünk erről! ha van valakinek tippje ,segítsége hálás lennék!!
2013. márc. 18. 15:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Korod, nemed? Van idegen nyelvtudásod,és ha van milyen?
2013. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én elkezdtem nyelvet tanulni és kimentem Németországba, igaz, hogy akkor nem volt tökéletes a német tudásom, de felvettek, azóta nincs gondom, szüleimet szeretném kihozni ide
2013. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!