Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért kéri Word formátumba az...

Miért kéri Word formátumba az önéletrajzot a munkaerő közvetítő iroda?

Figyelt kérdés
Elküldtem pdf-be erre visszaírtak, hogy így nem tudják elfogadni, küldjem át Word-be. Miért jobb így nekik???

2013. márc. 27. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Vagy van a másik oldal, amikor folyamatosan küldözgeted a pályázatokat a közvetítőknek és nem érted, hogy miért nem jeleznek vissza... "


Mi a másik oldala annak, hogy kiszórod a lehetséges állásajánlatok 90%-át?

2013. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem vonják le a leendő fizetésem X%-át közvetítési díjként..


+ tudom, hogy amit elküldök, az tényleg célba is ér, nem úgy, mintha közvetítőnek küldeném.. De álmodozz csak, a közvetítők biztosan értünk dolgoznak, ugye? :S

2013. márc. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%

"Nem vonják le a leendő fizetésem X%-át közvetítési díjként.."


Egy magára valamit adó cég nem von le a fizetésedből. Siker díjat fizet a közvetítő cégnek, de az nem a tiédből jön le, hanem a vállalat pénzéből, hiszen igénybe vett egy szolgáltatást.



"+ tudom, hogy amit elküldök, az tényleg célba is ér, nem úgy, mintha közvetítőnek küldeném.."


Pont fordítva, mint ahogy írtam is. Jó cégekhez egyszerűen nem lehet direktbe jelentkezni, mert azt szeretik, ha minőségi, szűrt emberekkel kell csak foglalkozniuk. Tehát közvetítővel jobban célba ér.


"De álmodozz csak, a közvetítők biztosan értünk dolgoznak, ugye? :S"


Nem, a saját sikerdíjukért. Mivel számlázós osztályon dolgozom, látom, hogy havi 2-4 milliót költ a cégünk ilyenre. Egy kiváló szolgáltatást nyújtanak, amiért természetesen fizetnie kell a cégnek.

Ennyi pénzért én is dolgoznék a helyükben..

2013. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!