Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Táppénzem voltam, Mennyi fizu...

Táppénzem voltam, Mennyi fizu jár? (többi lent)

Figyelt kérdés
Bruttó 115ezer a fizum. (nettóba az olyan 75e) 2 napig voltam táppénzem és 70ezret kaptam a hónapban. Nettó 5000Ftal kevesebb lenne a fizetésem?? Akit tudja segítsen kérem:) köszönöm!

2013. ápr. 3. 16:53
 1/4 A kérdező kommentje:
*táppénzeN bocsánat:)
2013. ápr. 3. 16:55
 2/4 anonim ***** válasza:

A ledolgozott napokat fizetik ki. Tehát ha 20 napot dolgoztál volna, kapnál 75.000.- Akkor a napi béred 3750.

De mivel csak 18 napot dolgoztál, ezért csak 18x3750 lesz a fizetésed: 67500

De ez csak egy példa, mert most hirtelen nem tudom, márciusban mennyi munkanap volt, és mennyi a pontos fizetésed.

De minden hónapban kapsz bérpapírt, nem? Azon rajta van részletesen.

2013. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A távolléti díj nagyon megváltozott, ráadásul a március pont egy rossz hónap volt. Ilyenkor nem szabadott szabira sem menni, szóval a táppénz miatt kevesebb. Már amúgy is kevesebbet kaptál volna március 15-e miatt (amely fizetett ünnep volt), de neked volt még két plusz napod.
2013. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja igen, ez is igaz! köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 3. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!