Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek valaki lehet...

Szerintetek valaki lehet egyszerre orvos és színész?

Figyelt kérdés

Orvos akarok lenni 9. vagyok biológia-kémia tagozaton egy gimnáziumban. Ez után az orvosi egyetemre akarok menni. De szeretnék néha színészkedni is(nem színházban, hanem tv-ben pl. egy filmben, vagy egy sorozatban nem tudom heti 1-szer 2-szer.) Ahhoz még mit kellene elvégezzek(iskolát) hogy lehessek ilyen alkalmi színész vagy nem is tudom mi. ?

Előre is köszi!



2013. ápr. 12. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Most keress valami jó diákszínjátszót! Vannak alternatív színészképzők- nem túl jók. De ha diák-színjátszol, megismered a lehetőségeket és talán tudsz választani, ami tetszik. Most még van időd és a diákszínjátszó nagyon jó előkészítés lehet.
2013. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dr. Drake Ramoray :)))


Viccet félretéve, mindkét szakma teljes embert kíván + a film szakmába nagyon nehéz bekerülni. Ha a pénz miatt szeretnél, lehetsz plasztikai sebész.

2013. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Persze én tűzoltó vagyok és mellette szakács is egy étteremben. Általában az étteremben szoktam főzni, de amikor tűz van, akkor ott hagyom a fakanalat meg az egész konyhát, és öltözök már át a tűzoltós rucimba, és a hátsó ablakon kiugrok, hogy tudjam oltani a tűzet. Hétvégente meg mentőzök is!!!
2013. ápr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 homo ludensz ***** válasza:
29%
Elég ha orvosit végzel hiszen majd minden orvos színész,úgy sétál végig a betegek között mint egy császár akinek ellopta valamelyik szimuláns a koronáját.Aki meg tanul még az született hazafi addig míg meg van a diploma és akkor világutazót alakít. A koldus is hálás szerep mikor átveszi a hálapénzt.
2013. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó! Ez nagyon jó, és mennyire igaz...:DDDD
2013. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
orvosként baromira nem lesz időd statisztálni sem, de ha már most elkezdesz színészkedni, simán jöhet az orvos melód mellé pár kisebb szerep
2013. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!