Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha én eddig mindennel ugy...

Ha én eddig mindennel ugy voltam, hogy nem foglalkozom eleget a dologgal mert lusta vagyok és ezért nem is fog sikerülni (pl csajozás, nyelvvizsga, stb), de végül mégis sikerül, akkor ez az állástalással is igy lesz?

Figyelt kérdés

Pl nyelvvizsgám ugy lett (közép angol), hogy egyetemet elvégeztem, rinyáltam vagy 4 hónapig hogy igy nem lehet ugy nem lehet, még tanárt is lusta voltam magamnak keresni. De aztán utolsó utáni pillanatban elkezdtem tanárhoz járni (6-7 alkalommal voltam csak szal nem sok) és alig készültem 1 hónapot a vizságra és sikerült.


Csajozás ugyszint. Rinyáltam, hogy csak a jóképüeknek lesz csaja, meg hogy amig nem gyurom ki magam addig nagyon kevés csajnak kellek, aztán nagy küszködve mégis lett barátnőm.


Most meg állást keresek és elég para, hogy már majdnem egy éve záróvizsgáztam, és még MINDIG SEHOL SEM DOLGOZOM, mert nem is kerestem az állásokat (a nyelvvizsgázgatás miatt január óta van meg az oklevelem)...


Attól félek, hogy ez az állásos dolog már mint ami eddig volt, mert pl nyelvvizsga tök egyszerü és ugyis csak arról szól az egész, hogy fizetünk valakinek (nyelvvizsga központ)...az, hogy mennyire tudok angolul őket nem nagyon érdekli. Viszont egy munkahely már NAGYON megnézni kinek ad pénzt (ugy értem kit vesz fel)


2013. ápr. 17. 03:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Akiben nem látják hogy motivált, azt nem is veszik fel. Szóval kapd össze magad! Egy munkára több száz ember pályázik, sokan hónapok, sőt évek óta keresnek munkát és bármit megtennének hogy el tudjanak helyezkedni. Miért éppen egy olyan embert alkalmazzanak bárhol, aki nem is akar igazán semmit sem csinálni?!?
2013. ápr. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát jelenleg még azoknak is nehéz álláshoz jutniuk, akik szorgalmasak, motiváltak és jó munkaerők.

Ha Benned ezek nincsenek meg, akkor még évekig a szüleid nyakán fogsz lógni. Az élet nem fogja a sült galambot a szádba adni, Neked kell utána menni.

2013. ápr. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én csak a csajozás témában vagyok ilyen kajakra nem érdekel,hogy csajozzak,mert konkrétan nem szeretek sőt utállok csajozni a tököm megy oda,és bájologjon ott bármelyikkel.

De munka meg karrierben ott nem oda teszem magam 1000.000%-ban sőt ha kell nem alszok a munka miatt,állandóan képzem magam és fejlesztem,hogy minél előbb jussak az életben.

De a csajozás kajakra nem érdekel,még én mennyek oda,sajnos annál nagyobb egóm van,inkább kifizetek x összeget ha kell de ne kelljen bájolognom vele,meg ide oda mennem vele,de meló kérdésben pont az ellentettje,ha kell többször is megpróbálok ha érdekel,sőt utána járok bárminek érdekes ez a kérdés.

2013. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na, hát azért ez érdekes...mondjuk vágod, ha van pénzed akkor simán havonta 1-2 prostit fizethetnél...nem csak ilyen vad prostik vannak, hanem megszorult anyagi helyzetü nők meg diák lányok, akik még házhoz is jönnek. De valahogy ugy érzem, hogy nálad még nincs helyén a szexualitás téma. Most tényleg nem nagy szám, hogy felhivod, átjön, leteszed a pénzt valahova, megdugod, felveszi a pénzt és pá, mindenki megkapta amit akart. Lehet am, hogy nem nézel ki jól és azért nem sodródtál bele a csajozásba? Csak mert vágod, ha összepakolsz egy csomo pénzt és nem lesz gyereked akkor a pénzed ugyanugy a társadalomba fog visszacsurogni és nem a gyereked nevelésébe és lássuk be a két dolog azért egész más!
2013. ápr. 19. 12:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogy hogy nézek,hmmm ez relatív,izmos edzett pasi vagyok,jól öltözött is,szal nem csak karrierista.

Érdekes dolog,de tényleg utálok csajozni,a hideg ráz ki ha ezt hallom,nem értem miért,a menedzsereimmel nagyon jól eldumálok,múltkor jött a külföldi kolléga életemben nem láttam 2 perc múlva már haverkodtunk,pedig ő is nagyon magas beosztásban,de ott ökörködtünk még két nem normális :)


De nőkhöz odamenni,mintha azt mondanák,hogy most a fogamat húzzák majd ki,nem visz rá a lélek,mert ha ne adj isten bunkó akkor tuti olyat lekeverek neki,sajnos úgy vagyok vele nekem a kis pics@ ne pampogjon mert van egy pin_ja.

2013. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hat ezt nem ertem...mintha lenne egy jo nagy traumád e téren...a nők az ilyen magas statuszu es jol is kinezo pasikert a nyalukat csorgatják amugy. szal ezek alapjan te a jo porteka lennél. viszont ha nyulbélakent viselkedst akk ne csodalkozz ha valami pszicho csajnak megadod a lehetoseg h teged alazgasson. ő orulni fog neki h egy jo pasit oltogathat. igazabol ha erelyesen lépnél fel a nokkel szemben marmint ugy ertve h tudod mit akarsz, akkor hidd el a nok meghajolnanak az akaratod elott es konnyen iranyothatnad oket pl az ágyadba....mert a noket iranyitani ill inkabb vezetni kell...
2013. ápr. 19. 19:13
 7/9 A kérdező kommentje:
en az allasinterjukon erzem zgy magam mint te a nokkel...pedig hat egyetemet végeztem aztan nem kellel sehova?
2013. ápr. 19. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Állásinterjún melóhelyen minden oké.

Addig élne amíg alázgatni kezdene,megismerkedne az öklömmel közelebbről :O

2013. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ez elég gyerekes reakcio volt. nem ertem neha h igy emberek hogyan talalnak allast...de ugy latszik h allaskereseshez az kell h simulékony alázatos robot stréber legyél....


en a csajozas altal nagyon sokat tanultam az emberekrol es igy mar nem felek a lanyoktol mert ertem őket vmennyire...meg az a szerencse h a csajozasnal te vagy a ferfi es megteheted h te osszad a lapot a nő meg elfogadja....de munkában ezt nem teheted meg sajnos

2013. ápr. 19. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!