Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkáltatóm kérheti hogy...

A munkáltatóm kérheti hogy vigyem be a felmondásom?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt nem kérheti, hogy te mondjál fel.

Nem tudom, hogy miért akarja, hogy elmenj, de ha te is úgy látod, hogy jogos, ha el akar küldeni, jobb, ha megegyeztek. Ha nem jogos, akkor mondjon fel ő.

2013. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmezem a kérdést, hogy postán vagy személyesen kell beadni a felmondást, de lehet, hogy tévedek.
2013. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem jogos, de ha meg ő mond fel nekem, akkor nem járhatok rosszabbul?
2013. ápr. 20. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha rendes felmondással mond fel, és már több éve vagy ott, akkor nem kizárt, hogy végkielégítés is jár (ott töltött időtől függ). Ha te mondasz fel, elesel ettől. Szóval mondjon csak ő fel, ne te.
2013. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Végkielégítés nem járna még.

A szerződésben értékesítési elvárás szerepel, amit senki sem tud teljesíteni, és ha nem a felmondásom adom be, akkor ők azonnal kirúgnak mert "nem teljesítettem"...

2013. ápr. 21. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!