Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kirúghtnak azért egy tanárt,...

Kirúghtnak azért egy tanárt, mert nem tud fegyelmezni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben ha pl. panaszok érkeznek ellene, hogy a fegyelmezés hiánya miatt a tanulók nem tudják az anyagot elsajátítani (magyarul akkora rumli van az órán, hogy még aki tanulna se tud) akkor igen.
2009. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze ha a suli nyilvánosan a tanárt részesíti megrovásokban mert fegyelmezni akar, illetve elviselteti vele, hogy a cigánygyerekek nekimenjenek meg minden, akkor elég nehézkes.


A mai gyerekek jól tudják, hogy ki van nyalva a s.ggük és a sok idióta a jogaikat védi, így ki is használják rendesen.

2009. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy kirúghatják, végül is ez lenne az egyik feladata.

De pl., hogyha egy nagyrészt cigányokból álló osztályt próbál tanítani, akkor nem hiszem, hogy kirúgnák, ha nem lenne fegyelem... :S

2009. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi az indok, bizonyára igen... óvónőt azért rúgtak ki, mert állitólag le..zott valakit... Fegyelmi lett belőle, utána kirugták.

...lány

2009. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen is meg nem is. Ha meg se próbál semmit, hogy tanítani tudjon órán, akkor az a tanár hibája, de sokféle fegyelmezési módszert nem lehet használni, mert akkor egyből jönnek a gyerekek személyiségi jogaival. Anyukám több, mint 25 éve tanít, sose volt ilyen nehéz, mint mostanában, mert a gyerekek jogait jobban ismerik, mint a kötelességeiket, és sajnos vissza is élnek vele gyerekek és szülők is egyaránt. A tanár javaslatát már el se hiszik, ha a gyereknek szemmel láthatóan olyan problémája van, amihez speciális oktatás vagy orvosi segítség kéne, el kell küldeni nevelési tanácsadóba, hogy ott mondják ki, mert azt elhiszik, a tanár szavát nem, akkor se, ha ugyanazt mondja.
2009. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 10:42

Én elhittem amit a tanár mondott. Sajnos a kötelessségükkel nincsenek tisztába a lurkók. A jogaikkal annál inkább.

2009. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13:49 - Nem is a hozzád hasonló szülőkkel van a probléma, de anyukám iskolájában bírósági ügy is volt ebből, végül a suli javára döntöttek, a szülő indított pert, nem volt igaza, de majdnem egy teljes év volt, ami alatt a tanárok semmit nem mertek tenni, mert féltik az állásukat, pedig nem ma jöttek le a falvédőről.
2009. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen.Nálunk tanított egy tanár egy évig,(angol),nem tudott rendet tartani,nem tudtam tanulni,rossz jegyem volt,volt,hogy kimentünk 5.órában az udvarra hógolyózni és otthagyott minket,leette a fánkról a szaloncukrot amit az osztálytársaim vettek,egyáltalán nem tanított.Ez tavaly volt.Osztályfőnöktől múltkor hallottuk,hogy kirúgták,mert rengeteg panasz jött rá.Most másik angol tanárunk van,ŐT IMÁDOM! Nagyon jól tanít,kitűnő vagyok.Kedves,aranyos,megértő.
2010. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, az én sulimban is volt ilyen, de ott nem a fegyelemmel volt a gond hanem egyszerüen utálták a ygerekek, nem egy-kettö hanem elég sokan.
2010. jún. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!