Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondok a munkahelyemen és...

Felmondok a munkahelyemen és pókerezek inkább. Mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés
Sokan csinálják ezt, legalább saját magam osztom be az időm, gondoltam miért ne lehetne, jobb mint robotolni.
2013. ápr. 23. 21:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
A játékpénzes játék totál érdektelen, 1 percet is kár belefeccölni. Ott ha Vér István megunja akkor allint tol és feláll a géptől.
2013. ápr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
Elég felelőtlen elgondolásnak tartom. Persze jobb mint robotolni, de azzal legalább megkapod mindig a fix fizetésed a fix időpontban. A póker meg elviheti inged, gatyád is. Akik ebből élnek azért már elég profik, és valószínű, hogy ők sem úgy kezdték, hogy egyből ők voltak az ászok. Először próbálj inkább munka mellett játszogatni, aztán majd meglátod hogy megy. A játékpénzes dolgot én sem ajánlom, nincs igazán tétje mint a pénzes játéknak, becsapós lehet. Szóval a lényeg, hogy egyenlőre még ne mondj fel a munkahelyeden.
2013. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
82%
Az én bátyám brókerként dolgozott, nem kevés pénzért. Feladta, mert még így is jobban keres, hogy fél napokat csak pókerezik, mint előtte. Ami biztos, hogy neki van elég félre tett pénze, és van egy külön összege amit visszaforgat, az ezen felüli nyereményt veszi csak le belőle. Tehát biztosította magát. Ha neked is van lehetőséged félrerakni és úgy érzed, hogy megy a játék, kezd el, de csak hétvégén, vagy szabin foglalkozz vele, hogy meglásd, be jön e.
2013. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, hogy ebből meg lehessen élni. De ha tényleg ezt akarod előbb olvass el egy két könyvet, aztán csináld hobbiból és ha igazán jól megy mondjuk egy évig. De én akkor sem hagynám ott az állásom, a póker kiszámíthatatlan, az emberek többsége csak veszít.
2013. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Húha, nem számítottam ennyi válaszra, nagyon köszönöm, mindenkinek ment a zöld.

Azt hiszem valóban nem fogom ezt hirtelen felindulásból csinálni - és igen, azt láttam én is, hogy a játékpénzes verzió teljesen más. Egyelőre akkor folytatom szabadidőben, mert tartalékom nincsen, csak eléggé elfogyott már a cérna és jó lenne a magam ura lenni. De persze még mindig jobb, mintha nem lenne munkám, szóval nem sírok annyira. Köszi mégegyszer mindenkinek!

2013. ápr. 24. 11:05
 16/26 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem jól teszed, ha pókerezel inkább. Minek akarsz menni dolgozni menni, ha pókerből jól megtudsz élni, kérdezem én. Én kérlek szépen már 5 éve profi pókerjátékos vagyok. Még az egyetem alatt kezdtem el, és annyira megtetszett és jól is ment, hogy az egyetemet is abbahagytam, és jól is tettem. Tavaly kint voltam Franciaországban, Angliában, Spanyolországban mind 3 utazást pókerrel nyertem, 5 napra. Továbbá folyamatosan járok külföldre versenyezni, ott fizetik a szállodai szobámat, étkezésemet...stb Nekem csak a repülőjegyet kell megvennem. Havonta meg 250.000ft szoktam összepókerezni bwinnen, naponta 8-10 órákat szoktam nyomni. Emelet még sportfogadni is szoktam, tehát onnan is jön be a pénz. Ha van hozzá érzéked és kitartásod, akkor mindenképpen így keressed a pénzt, ahogy én teszem és hagyd meg az egyszerű munkát az egyszerű embereknek.
2013. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
37%
Azért napi 8-10 óráért (ami feltételezem totál fekete bevétel, nincs leadózva, nincs TB, nincs szabadság, nincs betegszabadság..) elég savanyú 250K...
2013. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ne tedd,csináld mellette,több pénz sose árt,nyomjad meló után és hétvégén ráérsz szerintem.
2013. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
39%

"Azért napi 8-10 óráért (ami feltételezem totál fekete bevétel, nincs leadózva, nincs TB, nincs szabadság, nincs betegszabadság..) elég savanyú 250K..."


Meg nincs nyugdíj ;) Meg bónusz, meg végkielégítés, meg bármiféle előrelépési lehetőség..

2013. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
60%
Az én bátyám a volt bróker, megkérdeztem, hogy mennyit keres. Húzta a száját, hogy meg mondja-e. Azt mondta, hogy eddig a legrosszabb hónapja (másfél éve csinálja) 400ezer volt, a legjobb 700ezer. Ebben az összegben benne van az a 200ezer, amivel játszik. Tehát a legrosszabb hónapban 200-at keresett, a legjobban fél milliót.
2013. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!