Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megéri kimenni...

Szerintetek megéri kimenni Dániába au pairnek?

Figyelt kérdés

Azért au pair, mert kezdetnek talán jó lehet, bár csak angolul tudok, Anglia mégsem vonz annyira. Itthon minimálbérért dolgozom, elég sokat, és keményen, és már nem bírom egyszerűen sem fizikailag sem idegileg. :(


24L


2013. ápr. 27. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Az au-pairek nem keresnek jól. Ennek csak azért van értelme, mert jól megtanulnád a nyelvet, és világot látnál egy kicsit. Én 2 évet voltam Angliában, imádtam.

De mai eszemmel inkább azt csinálnám, hogy 1 évet itt, 1 évet egy másik országban. A biztos elhelyezkedéshez jó, ha min. 2 nyelvet beszélsz nagyon jól.

Dánia ezért szerintem nem a legjobb választás. A dán nyelv nem a legkeresettebb a hazai munkaerőpiacon.

Ha Angliát nem szereted, akkor USA?

Németország, Ausztria?

Én angol, és német nyelvterületet céloznék meg. Esetleg franciát, mert ahol keresik, nagyon nem találnak. Persze ez attól is függ, hogy hol laksz, milyen nyelvet tanultál előtte.

2013. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, most látom, hogy angol tanultál csak. Nem javasolnék olyan országot, amelynek a nyelvét egyáltalán nem beszéled. Ha baj van, mit csinálsz? Sok család el sem fogadna, hogy hívsz orvost, ha baja van a gyereknek?
2013. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!