Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi számít jó fizetésnek, mi...

Mi számít jó fizetésnek, mi számít rossz fizetésnek? Pl 200e havonta az jó?

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 14:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
87%
A kérdésed értelmetlen. Attól függ hány éves vagy, mi a végzettséged, szakmai tapasztalattal rendelkezel-e, etc. Azonban abból, hogy ilyen illogikus kérdést tettél fel arra a következtetésre jutottam, hogy nem lehetsz különösebben iskolázott vagy értelmes. Tehát neked igen, kiemelkedően jó fizetésnek számít a fent megjelölt összeg.
2013. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem jó lenne, annyi, mivel fele annyit keresek most.
2013. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Az elso valasszal teljes mertekben azonosulni tudok.
2013. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Nettó 200nak örülnék. Volt, h kerestem jóval többet is, most azonban állás nélkül vagyok, már a felének is örülnék.
2013. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Már ne haragudjál, de havi 200.000ft kb semmire nem elég egy családnak. Én 500.000 keresek de még ez is kevés.
2013. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
200 nettó alatt nem is dolgoznék, de ez tényleg végzettség-/szakma- és tapasztalatfüggő.
2013. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

15:16


Már hogyne lenne elég 200e. Van akik sokkal kevesebből is meg tudnak élni 3an. Az hogy te telhetetlen és nagyravágyó vagy, és nálad az autó 3 milliónál kezdődik, az még nem jelenti azt hogy más is ilyen.

2013. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

#5

Ki beszélt itt családról? Olvasd már el figyelmesen a kérdést mielőtt válaszolsz! A fizetésre vonatkozott a kérdés, tehát egy ember fizetésére, nem a család összbevételére!

Másrészről meg nem kell itt nagyzolni, hogy te mennyiből élsz. Ha te annyiból nem tudsz normálisan kijönni, akkor az már a te problémád!

2013. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Ez ma egy jó fizetésnek számít Magyarországon. Sok millió embernek sajnos csak álom itthon.

Nekem jó pár ismerősöm keres ennyit, vagy picit felette. Akinek ma ennyit kifizetnek, (legyen érettségije vagy diplomája) már komoly tapasztalata van az adott területen.

Multiknál termelésben nem lehetetlen ennyit keresni. Maszeknál szinte esélytelen. Ilyen pénznél már nem csak 1 számsor vagy a munkavállalók között, hanem a vezérigazgató is névről ismer.

Ha a minimálbér több mint 3X-osát kapod, akkor már valamennyire stabil helyed van, megbecsülnek, fontos vagy a cég számára.

Persze leépítés mindenhol lehet.

Én így látom a helyzetet.

*Hogy osztráknál ugyanezért 6-800-at kapnál azt most nem fejtem ki.

2013. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egy adott órára jutó bevétel számít. Kereshetsz havi 20 órával 100 ezret és napi 16 órával heti hét napban 200 ezret. Akkor melyik a jobb végső soron?
2013. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!