Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik nappali tagozaton tanulnak, de nem a családjuk tartja el őket, hanem diákmunkából, vagy hasonló munkából élnek?

Figyelt kérdés
Hogy tudjátok megoldani, mennyire nehéz összeegyeztetni a munkát és a tanulást és mennyire tudjátok magatokat eltartani így?
2013. máj. 7. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen költöztem el otthonról mert nem bírtam a folyamatos feszültséget!

Immáron 22 éves vagyok, 4 évvel ezelőtt költöztem el otthonról, és 4 éve tartom el magam.

Nappali tagozaton tanulok és mellette vállaltam be diákmunkákat és jelenleg is diákmunkából élek.

Nem mondom, hogy könnyű. De legalább a magam ura vagyok, és itt vagyok élő példának, hogy nem lehetetlen, nappali tanulás mellett dolgozni és eltartani magad.

Bár jövőre befejezem a sulit, és attól viszont tartok, hogy nem találok egyből munkát, akkor megyek a hídalá, szóval lehet, hogy az utolsó évet estin fejezem be és főállásban folytatom a munkát. Majd kiderül.

Vagy végre megnyerhetném a lottót is....

Max ha nem jön össze, vissza költözöl... kipróbálod milyen a nagybetűs élet!

2013. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És minden mellett tudsz valamennyit félretenni? Most lesz meg a diplomám, 1 évet mindenképp dolgozom, utána szeretnék mesterre menni, de csak nappali van, nekem viszont szükségem van mellette a munkára, így nem tudom be merjem-e jövőre vállalni, mert szeretném már elkezdeni az életemet élni, ugyanakkor nagy álmom, hogy ezt a szakot elvégezhessem.
2013. máj. 7. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakornoki munkát rengeteget hirdetnek, nem szoktál álláshirdetéseket nézegetni? Milyen területen tanulsz?
2013. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
18,5 évesen költöztem el,2 évig koli-nyáron is-,mellette diákmunka,szociális ösztöndij,tanulmányi ösztöndij,megoldható.
2013. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nemzetközi tanulmányok szakos vagyok, de nem ebbe az irányba szeretnék tovább menni. De arra az 1 évre ami most jön lényegében bárhová elmennék dolgozni, csak utána nem tudom hogyan legyen tovább.
2013. máj. 7. 16:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtam a gyakornoki munkát. Ha továbbtanulsz nappali tagozaton, akkor gyakornokként el tudsz helyezkedni.

[link]


Egyébként ha most 1 évet kihagysz, akkor én a helyedbe addig külföldre mennék és spórolnék ezerrel.

2013. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó, köszönöm, meg is nézem a hirdetéseket!
2013. máj. 7. 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Azért nem mindegy milyen az a nappali,pl orvosi mellett nem hiszem,hogy bárki tud annyit dolgozni,hogy abból fenn is tudja tartani magát...
2013. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocs,1-es de az szak amiből van esti is,nem lehet valami nagy eresztés...Érdekes módon kutatószakokon,orvosin stb nincs esti képzés:)

Birom az ilyen nappali tagozatos büfészak mellett dolgozom,és erre verem a mellem embereket...:-/

2013. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!