Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rendezett, kedves roma családn...

Rendezett, kedves roma családnál vállalnátok gyermekfelügyeletet?

Figyelt kérdés

Anyuka keres alkalmi bébiszittert a kisfiú mellé. Képek alapján rendezettnek tűnnek, de látszik rajtuk a származás. Anyuka korrekt, értelmesen beszél, kedves.

Nem tudom eldönteni, elvállaljam-e...


2013. máj. 7. 19:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Persze. Viszont nem roma, idióta családnál meg nem vállalnék. Nem a származás alapján kellene dönteni, hanem a körülmények alapján...
2013. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tudom. Idióta, kötözködő családnál nem vállalnék, bármilyen származásúak lennének is.

Csak persze, nekem is vannak előítéleteim, illetve félek, hogy rosszul jövök ki a dologból... apuka rám hajt, ilyesmi...

2013. máj. 7. 19:08
 3/15 anonim válasza:
31%
Nem!
2013. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett: Mindenkit felpontoztak, hiszen minden válasz hasznos számomra, mivel véleményeket kértem és azokból ebben az esetben nincs jó és rossz!
2013. máj. 7. 19:15
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ismerösöm angliában volt kint aupairnak.. anyuka magyar volt apuka afrikai... apuka ráhajtott, mikor nemet mondott elintézte hogy tudjanak jönni rokonok vigyázni a gyerekre...



testvére iszlámoknál volt kint sintén aupairnek ott nem volt ilyesmi... szóval hidd el nem a származási hely számít hanem apuka gerincessége...

2013. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Értem..

Azt hiszem még aludnom kell erre párat... :/

2013. máj. 7. 19:19
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Valóban a vér nem vális vízzé. Lehet, hogy normálisak, de azért ne hagyd elől a pénzed és a mobilod.

De szerintem ezt te is érzed, különben nem írtad volna ki a kérdést, és nem hezitálnál.

2013. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
91%

első vagyok, hozzátennék még valamit:

Egy ismerősöm Olaszországba ment ki egy KŐGAZDAG pár egy szem pici fiára vigyázni. De mondta, hogy mintha valami palotában lenne, meg iszonyat durva, milyen gazdagok. Na lényeg ahhoz annyi, hgoy nem hgoy szarul bántak vele, nem fizették ki, hanem mikor már mondta a csaj, mert semmi pénze nem volt, hogy nem ártana legalább valami minimális fizetést adni neki, akkor anyuka szépen kivitte a vasútállomásra és egy szál fillér nélkül kitette, hogy mehet haza! Szóval ennyit erről. :S Mindenhol ki lehet fogni idiótákat

2013. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez csak heti pár óra lenne. Csak félek tőle, hogy egyszer majd nem tudok hazajönni, mert megerőszakoltak vagy akármi....
2013. máj. 7. 19:54
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Azért nem kell egyből a legrosszabbakra gondolni. Ilyen dolgok esetleg fehér embereknél is megeshetne. Most érted, ha nem romák lennének nem gondolkoznál rajta, hogy elvállaljad-e, ettől függetlenül történhetne akkor is akármi...

Nem védeni akarom őket, mert nekem is megvan róluk a véleményem, meg vannak negatív tapasztalataim, de vannak köztük tisztességes emberek. Nekem volt roma származású munkatársam, sajnos nem sokáig, mert a kollégák közül jónéhányan rászálltak és szinte elüldözték szegényt, pedig sokkal normálisabb, tisztességesebb ember mint köztük jónéhányan voltak.

Szóval szerintem egy próbát megér, tapasztalatból fogod igazán megtudni, hogy milyenek. És ha úgy érzed, hogy gázos a helyzet, nem mész többet. Legyél azért körültekintő.

2013. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!