Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Táppénz jár hétvégére is?

Táppénz jár hétvégére is?

Figyelt kérdés

Szerdától vasárnapig írt ki a doki.Ez 5 nap.Viszont a munkahelyemen azt mondják,hétvégére nem jár táppénz.Én viszont szombaton is vasárnap is dolgoznék.Most menjek be dolgozni,hogy meglegyen az óraszámom?Vagy elég hétfőn mennem?De akkor nem lesz meg az órám,ha táppénz nem jár hétvégén.


Köszönöm!


2009. szept. 29. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jár táppénz hétvégére is. Betegszabadságnál van a munkanap.
2009. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony-bizony! Jól írta az első válaszoló!!
2009. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!De honnan tudom,hogy betegszabin vagyok e vagy táppénzen?Idén még nem írt ki a doki.Akkor ez betegszabi?
2009. szept. 29. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 1 évben 15 betegszabi jár.
2009. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha neked a hétvége a munkanap, akkor arra jár a betegszabadság és járna a táppénz is, ha a betegszabi már elfogyott. Dolgozni mindenképpen hétfőn kell menned, ha vasárnapig beteg vagy. Nem értem a munkáltatódat. Valamit félreértett.
2009. szept. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!