Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún ha megkérdezik,...

Állásinterjún ha megkérdezik, hogy mik az elvárásaim az adott céggel szemben akkor általában mit célszerű rá válaszolni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy erre a kérdésre válaszolni tudj már kell rendelkezned több éves tapasztalattal.

Tapsztalattal arról, hogy milyen problémák lehetnek egy munkahelyen.


Elmondom az én példámat. Én programozok. Előző munkahelyemen nem végeztek megfelelő tervezést, és ezért a létrejött termék nagyon rossz állapotú lett. Ami miatt napi 1-2 órát pluszban ott kellett maradni, hogy a hibákat kijavítsam.

Ez alapján el lehet várni, hogy gondosan tervezzék meg az elkészítendő szoftvert és mindent dokumentáljanak.

Én még meg is szoktam kérni, hogy mutasson dokumentációt, hogy lássam a munkájuk minőségét.


Ez csak egy példa volt. Minél értékesebb vagy a munkaerőpiacon, annál több elvárásod lehet.

És minél nagyobb a tapasztalatod, annál jobban tudod, hogy mire kell figyelni.


Kérdezz meg olyan embereket, akik már évek óta dolgoznak a munkakörödben.

2012. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tartalmas választ!

Nevezetesen gyakornoki interjúról van most szó. Jelenleg tanulok, szóval akkor erre a kérdésre nem is egyszerű tapasztalat nélkül válaszolni.

2012. febr. 27. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként van néhány sablonos válasz is, amit mondhatsz :) bár én kerülni szoktam ezeket.

Például:

- nyitott, támogató légkör.

- kiszámíthatóság, lehessen jó előre tervezni (például: szabadság)


stb :)

2012. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!