Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún mivel magyarázza...

Állásinterjún mivel magyarázzam, hogy 3 éve nincs munkám és nem csinálok semmit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Szó szerint semmit? Nem neveltél gyereket, nem gondoztál beteget, nem tanultál?
2013. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt,hogy feketén dolgoztál,amiről nincs papír.Vagy külföldön éltél.
2013. máj. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első: Szó szerint semmit. Egy ideig tanultam, de csak fél évig, aztán abbahagytam. Mondanám én,hogy feketén dolgoztam, de nem lesz abból bajom?
2013. máj. 14. 13:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha egy HR-esnek magyarázni kell, hogy ebben az országban valaki 3 évig miért nem kap munkát, akkor az a HR-es elmehet az anyjába.


Mondd meg neki, hogy azért nem csináltál semmit, mert mindenhova 100 másik ember jelentkezett, és valahogy nem te lettél a kiválasztott. Aztán kérdezd meg tőle, hogy hallott-e már ilyenről.

2013. máj. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Utolsó: Akkor ez teljesen normális dolognak számít, nem fognak miatta kiröhögni? Előfordul olyan is aki még több évig nem talál munkát?
2013. máj. 15. 09:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem egy jópont, de én nem is magyarázkodnék miatta. Magyarázkodjon az, aki ide juttatta az országot.
2013. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondhatsz olyasmit, hogy otthon besegítettél, vagy besegítettél a családi vállalkozásba (ha van ilyen, vagy ismerősnek) vagy pl. hogy önszorgalomból autodidakta módon képezted magad. Mindenképp valami olyasmit találj ki, amiből az jön le nekik, hogy te egy tettrekész ember vagy, aki nem lusta. És még ehhez azt javaslom, hogy ezt a választ írd meg otthon, és gyakorold be, nehogy élőben gáz legyen. És úgy add elő, hogy ne magyarázkodásnak tűnjön, így alakultak a körülmények és kész. Sok sikert!
2013. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!!
2013. máj. 15. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!