Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sorozatos sikertelen állásinte...

Sorozatos sikertelen állásinterjúk? Hogyan lehet "túljutni" rajtuk?

Figyelt kérdés

Legutóbbi sikersztorim: egy cégnél 2 pozíciót is megpályáztam, mindkét helyen továbbjutottam a 2. körbe és a cél előtt közölték, hogy sajnálják, de egyik munkakörbe se folytatják velem.. :((


És ez körülbelül a 20. esetem, mióta munkát keresek.


Hogyan lehet ezeken túljutni? Úgy értem, csak engem viselnek meg például ez a legutóbbi "2 szék közül a földre" eset? Mikor már elhúzzák előtted a mézesmadzagot, akkor ejtenek a földre...

Hogyan lehet ezeket az eseteket semlegesen kezelni?


2013. máj. 14. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

sehogy, gondolom pályakezdő vagy.


addig örülj, amíg ez a problémád, és nem az, hogy jövő hónapban miből fogsz enni.


ha van német/angol nyelvvizsgád, és 250 tartalékod, irány külföld. de most lengyelben sem olyan rossz.

2013. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. válaszolóval nem értek egyet. Hagyjuk is őt.


Én is ebben a cipőben vagyok kérdező. A sokadik interjú, a sokadik szép ígéret, a többedik körös interjú sorozatok vége... és még mindig semmi. A végén valahol mindig elvérzek.

2013. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez az egész azért van mert kamuból hirdetik meg az állásokat, és már eleve meg van az ember rá.

Így biztosít magának munkát a HR-es dolgozó.

2013. máj. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ez azért van, mert nem értesz semmihez. Ha el akarod adni magad, tanulj, érj valamit. Aki csak végigbulizta meg végigdrogozta az iskoláit, az ne csodálkozzon.
2013. máj. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"1. válaszolóval nem értek egyet. Hagyjuk is őt. "


micsoda érvek, és micsoda tanácsok. :) ettől biztos változik majd az élete, hogy hátradől.


" Nem, ez azért van, mert nem értesz semmihez. Ha el akarod adni magad, tanulj, érj valamit. Aki csak végigbulizta meg végigdrogozta az iskoláit, az ne csodálkozzon."


imádom az okoskodó nyugdíjasokat, akiknek fogalma sincs arról, hogy működik egy egyetem, meg miylenek az aktuális gazdasági helyzetek.

gondolom te is fideszes vagy, azok böfögnek ilyen okosságokat. érdekes, még nem találkoztam nyomorgó fidesszimpatizánssal.


kérdező: ez van, kevés a munka, túl sok a munkanélküli tapasztalt ember, te nem kellesz sehova, csak gürizni vagy jó, onnan is kitesznek hamar, ha csak kiegészítő ember voltál. ezért kell nyelvet tanulni és külföldre menni, ott megbecsülik a pályakezdőket is. gyakorlatilag délkeleteurópán kívül bármi jó választás.

2013. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ebben pedig van igazság,hogy a suliba kell járni és bulizni heti 8napot,meg inni állandóan,én sajnos ezt látom,az esetek 75%-ban.

Jó,oké én is csúsztam a képzéssel sokat de nem azért mert buliból buliba hanem dolgozok mellette megállás nélkül.

Ezért mondom azt,hogy suli mellett irány dolgozni amint lehet a szakmában.

Én azt látom,hogy sokan lusták van nem egy csoporttársam,hogy ,,há minek még dolgozni anyámék még fizetnek mindent,most csak suli legyen,majd utána dolgozok ráérek".Mindezt egy 26 éves férfitől,katasztrófa,például az ilyen ne csodálkozzon,igenis le kell tolni azt a bizonyos hátsót dolgozni,diákmeló is van ezer meg ezer,és mellette nyelveket nyomni.

2013. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
és ,,nem bulizni" akart lenni.
2013. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, kérdező, én egy ledolgozott élet után vagyok így. 50fölött nem kellek a kutyának se, szégyenszemre külfödre kellett jönnöm, hogy öregségemre összeszedjek valamit. Mert hogy nyugdíj nem lesz, az tuti.
2013. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Jó,oké én is csúsztam a képzéssel sokat de nem azért mert buliból buliba hanem dolgozok mellette megállás nélkül. "


mert lusta vagy te is :)

ez szerintem eléggé eltzerjedt dolog manapság, az ember dolgozik iskola mellett, megszerzia diplomát, utána meg mehet 1 évig munkanélkülinek, mert seohva se veszik fel, és kapja az okoskodó nyugdíjasoktól, hogy "buliztál, lusta vagy, válogatsz"...

aztán meg meglepődünk, hogy elege lesz a gyereknek belőle és inkább külföldre megy.


"Ha ez megnyugtat, kérdező, én egy ledolgozott élet után vagyok így. 50fölött nem kellek a kutyának se, szégyenszemre külfödre kellett jönnöm, hogy öregségemre összeszedjek valamit. Mert hogy nyugdíj nem lesz, az tuti."


ugyanaz a kategória. 30 alatt fiatal és tapasztalatlan vagy. 40 felett öreg. ha gyereked van, nem kellesz. ha gyerket akarsz, nem kellesz. van párod? nem kellesz. van tetoválásod? nem kellesz. van diplomád? biztos sokat akarsz. stb. 1-1 pozícióra ezres számú jelentklezések érkeznek, ne gondoljuk már, hogy nem teheti meg a munkáltató, hogy válogat :)

2013. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mérnöki diploma kell vagy IT esetleg pénzügyi közgazdász,gazdasági matematikus,vagy matematikus ezek mindig is kelleni fognak és egyre jobban.

Amik nem kellenek jogászok,kommunikáció-büfé ruhatár szak mekis minorral.

2013. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!