Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sorozatos sikertelen állásinte...

Sorozatos sikertelen állásinterjúk? Hogyan lehet "túljutni" rajtuk?

Figyelt kérdés

Legutóbbi sikersztorim: egy cégnél 2 pozíciót is megpályáztam, mindkét helyen továbbjutottam a 2. körbe és a cél előtt közölték, hogy sajnálják, de egyik munkakörbe se folytatják velem.. :((


És ez körülbelül a 20. esetem, mióta munkát keresek.


Hogyan lehet ezeken túljutni? Úgy értem, csak engem viselnek meg például ez a legutóbbi "2 szék közül a földre" eset? Mikor már elhúzzák előtted a mézesmadzagot, akkor ejtenek a földre...

Hogyan lehet ezeket az eseteket semlegesen kezelni?


2013. máj. 14. 18:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Mérnöki diploma kell vagy IT esetleg pénzügyi közgazdász,gazdasági matematikus,vagy matematikus ezek mindig is kelleni fognak és egyre jobban. "


matematikus annyira nem, a többi igaz.


"Amik nem kellenek jogászok,kommunikáció-büfé ruhatár szak mekis minorral."


minden büfészak, ami nem a fentiekbe sorolható. de ez is csak addig lesz divat, amíg nem telítődik, ugyanez volt a jogi szakkal is évekkel ezelőtt.

mindenhol a technológia veszi át az emberi munkaerőt, magyarul kevesebb "kontár=nincs diplomája" kell és több technikai szakember. olcsó, gyors, pontos, igénytelen.

ma már egy ba semmit sem ér lassan, átlépünk majd az ma-phd kategóriába.


igazából mindez rohadtul nem számít, ha egy pályakezdőre jut 5x annyi tapasztaltabb munkanélküli.

2013. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!