Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik/dolgozott valaki a...

Dolgozik/dolgozott valaki a Web Market Teamnél? Mi a tapasztalatotok? Érdemes náluk dolgozni?

Figyelt kérdés

#MLM #munka #web market team
2013. máj. 20. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
elfelejtenek kifizetni meg hasonlók megerőszakolnak a vécébe a harmincentis dákojú nigerek
2013. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem lebeszéltek róla, és a kérdésemet le is törölték...
2013. máj. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszban mégis mi nem volt hasznos?
2013. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy fél éves céggel akarsz dolgozni?

Ráadásul semmi konkrétumot nem lehet megtudni róluk. Nem lennék meglepve, hogyha rövid időn belül eltűnnének a süllyesztőben a befizetett pénzzel együtt.

Én messze elkerülném őket. Ha már értékesítő munkát akarsz csinálni, akkor vannak normális és profi cégek is, akik értékesítőket keresnek.

2013. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sbazzs válasza:

Szia! Kicsit későn írok a kérdés beküldéséhez képest, de csak most láttam.

Én személyesen ismerek a Web Market Team tulajdonosai közül néhányat, és mindannyian a saját szakmájukban sikeres, jól kereső emberek. (Mért kockáztatna valaki börtönt, ha egyébként is jól megél abból, amit csinál?)


A cég alapötlete szerintem zseniális, és a képzési rendszere, fejlődési ütemterve remekül össze van rakva.


Igen, a cég fiatal, ezzel nincs mit tenni. (Úgy mellesleg, a Facebook és az e-bay is volt fél éves, de úgy gondolom nem járt rosszul, aki nekik kezdett dolgozni akkor.)


Ezekkel együtt mindenki maga dönt arról, hogy a direkt értékesítést mennyire érzi sajátjának, de más "profi" cégekkel összehasonlítva lényegesen nagyobb potenciált látok bennük.


(Egyébként arról, hogy a cégről nem lehet semmit tudni annyit, hogy a weboldalukon van Kapcsolat link, ahol mindenféle kérdésre szívesen válaszolnak.)

2013. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!