Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyesen lévő anyuka vagyok, és...

Gyesen lévő anyuka vagyok, és nagyon kellene a munkahely, de nemtalálok sehol! Van valami ötletetetek Kecskeméten?

Figyelt kérdés
Nagyon szükség lenne a munkára!Valaki csinál közületek otthoni munkát Kecskeméten?Hol lehet ilyet keresni,ami nem átverés?Jól jönne a gyermekfelügyelet is!Várom gyesen lévő anyukák válaszát is!!

2013. máj. 26. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, az ilyen kérdéseknél legalább azt le kellene írni, hogy milyen végzettséged van, mihez értesz...


Munkáltató szemmel elég rossz indítás, hogy "munka kell", de egy fikarcnyi infót nem adsz magadról, nem túl bizalomgerjesztő.

2013. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Otthoni munkák, ami nem átverés:

- fordítás

- informatikai munkák

- korábbi teljes munkaidős helyen a munkahely lehetővé teszi, hogy otthonról dolgozz.


Minden más átverés vagy MLM.

2013. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kertépítő a szakmám,de nem dolgoztam benne!Ügyeskezű gyorsan tanuló vagyok,úgyhogy bármit megtanulok ha kell!Egyébként ha munkára jelentkezem önéletrajzot viszek!Csak gondoltam hátha van valami ötletetek!
2013. máj. 26. 16:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Milyen munkatapasztalatod van?


Egy jó tanács: így soha ne állj neki, hogy "munka kell", bármennyire is így van. Egyrészt a munkaadót nem érdekli, hogy neked mi kell(ene), őt az érdekli, te miért lehetsz számára értékes.

Másrészt igenis írd le, hogy mit végeztél, milyen tapasztalatod van. Senki nem fogja venni a fáradságot, hogy elkezdjen gondolkozni - hiszen egy idegen vagy.

De ha látja a szűkítést, lehet, hogy beugrik neki valami meló.

Tessék okosan csinálni.


Gyerekfelügyelet: szórólapozz! Tedd ki óvódákban, játszótereken, üzletekben, póznákra. Ne várd a sült galambot, reklámozd magad!

2013. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy példa a gyerekfelügyeleten keresztül:


Te kire bíznád inkább a gyerekedet a két hirdetés közül:

"Nagyon kellene a munka, mert nincs pénzem, ezért akár gyerekekre is vigyázok!"


vagy


"Barátságos, otthonos légkörben várom szeretettel a gyerkőcöket rövidebb időre, amíg a szülők nem érnek rá. A gyerekek a következő programokból választhatnak: ...."


Te melyikre vinnéd inkább a gyerekedet?

2013. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Heti 30. órás munkát ami mellett jár a gyes nagyon nehéz találni. Otthon végezhető munkák nagyon nagy része átverés, abba ne is gondolkodj, ha nincs kifejezetten ilyen szakmád.

Keres 8. órás munkákat aztán mond le a gyest.

2013. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kecskeméten van Auchan. Oda a pénztár részre szoktak felvenni 20 vagy 25 órás szerződéssel embereket. Most van felvételi oda is szerintem, ilyenkor a nyári szabadságolások miatt vesznek fel embereket, először 3 hónapos szerződéssel, de ha kell ember tovább, akkor meghosszabbítják a szerződést.

Interneten tudsz jelentkezni, nézd meg Kecskemétre keresnek-e ember.

www.auchan.hu

2013. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Megnéztem neked, keresnek Kecskemétre pénztár-hostesseket, igaz határozott időre, de szoktak hosszabbítani.

Heti 25 órás szerződéssel 60 ezret lehet keresni. Erre kérhetsz családi adókedvezményt, így 70 ezer. Szerintem nem rossz pénz heti 25 órára, más heti 40 órával keres ennyit.

2013. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Húú,nagyon szépen köszönöm,már el is kűldtem a jelentkezést!Remélem jelentkezni fognak,bár tudom,hogy nem ilyen gyórsan működik.De remélem én leszek a kiválasztott!Majd jelzem ha sikerűlt!Mégegyszer köszi!!!
2013. máj. 27. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!