Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriába mennénk férjemmel...

Ausztriába mennénk férjemmel dolgozni, légyszi ajánljatok valamit?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Úgy érted,hogy ajánljak neked és a férjednek munkát??
2009. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Cím,ötlet,tanács,tapasztalat...erre gondoltam!
2009. okt. 13. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Night Klubbok....
2009. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tanács: nyelvtudás és munkavállalási nélkül ne is induljatok el!(Ausztriába kell a munkavállalási engedély)

Ötlet: Ha ez a kettő meg van(gondolom igen,hisz oda akartok menni) akkor rengeteg CV-t másolni,és bemenni az összes ügynökséghez,munkahelyhez,mindenhová ahol úgy gondoljátok,hogy ott lehet dolgozni.Szépen leadtok 1-1 CV-t,majd határozottan,elmondjátok,hogy ez és ez a munka érdekel...

Mivel a munkakeresés akár 2-3 hetet is igénybe vehet,nem árt ha van elég pénzetek,hogy kitartson...

Sok szerencsét...

2009. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Jézusom!!! :D


Ausztria nem a világ vége!!


Nem kell 2-3 hetet kint lenni , kb 8 ezer ft a vonatjegy és 4 napig érvényes oda vissza, első 2 napban az összes tömegközlekedésre is érvényes!!


Ki kel menni körbenézni vagy olvasni az apróhirdetésekben a lehetőséget és ha van vmi akkor Jetz Anrufen!!

2009. nov. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ás nem "munkavállalási" kell hanem Beschäftigungsbewilligung, és sokkal hamarabb megvan mint gondolnád!!
2009. nov. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott pl a vállalkozói engedély kiváltása is EGY nap és INGYENES!!!! Mellesleg havi 260 ezer ft bevételig ADÓMENTES vagy!!!
2009. nov. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én is, játszom a gondolattal hogy körbenézek kint csak pillanatnyilag borzalmasan le vagyok égve szinte a kajálás gondot okoz...

Szóval ha tudtok valami jót akkor dobjatok egy mélt, addig én is csak nézelődöm egyenlőre..

2009. nov. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hehe... egy jó ismerős kell és onnantól minden gyors és super, de az nem a neten lesz meg.


Amúgy itt az a tapasztalatom h ha vki tud valamit szépen megtartja magának, nehogy már mást vegyenek fel helyette. max. a legjobb ismijének szól ha van még egy hely esetleg. Érdemes "barátkozni". Ez a világ sajna ilyen. :(


Most le lehet pontozni ezt a válaszomat,de ez személyes tapasztalat.


Persze megy kapcsolatok nélkül is, ha van egy nagyon jó és Ausztriában keresett szakmád.


Hajrá!

2010. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

11:49- es vagyok.


Még valami: munkavállalásit a cég intézi. ha egyszer sikerül olyan helyet találnod ahol megcsinálják neked, akkor onnantól könnyebb dolgod van.

2010. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!