Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki, hogyan szerez magának munkát?

Ki, hogyan szerez magának munkát?

Figyelt kérdés
Újság, net, ismeretség?
2013. júl. 8. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
en mindig ismerettseg reven jutok munkahoz, mashogy nem is nagyon probalkoztam. nem lattam ertelmet annak, hogy egy hirdetesre jelentkezo legyek tobb szaz masik emberrel. igy mar tobbszor jutottam munkahoz, pedig a munkaltatom nem is keresett embert. nagyon sokat szamit ha egy ismerosod erted a kezet tuzbe rakva ajanl
2013. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak ismeretség. Régebben sokat pályáztam neten, néha be is hívtak interjúra, de vhogy sose engem választottak ( 2 egyetemi diplomám van, 2 ffokú és 2 alapfokú nyelvtudás). Többszáz pályázat után ismerőseim segítettek. Ismertek, tudták, h megállom a helyem és stabil a tudásom.
2013. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Én a neten találtam állást. Egyáltalán nem ismertek ahova jelentkeztem, mégis felvettek és elégedettek velem. Igaz erre az állásra nem is volt több száz jelentkező, csak kb egy tucat. Pályakezdő vagyok.
2013. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!