Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nappali tagozatos. érettségi...

Nappali tagozatos. érettségi elött álló diáknak van esélye iskola mellet valamilyen munkát találnia?

Figyelt kérdés
Idén nyáron már késő,elkezdenem dolgozni sehova nem vennének fel sztem. De szeptembertől dolgoznék. Napplai tagozatos vagyok és 3.osztályos leszek. 17.éves leszek 1 hónap múlva. Tudtok olyan állást mondani vagy ajánlani amit tudnék csinálni suli mellet? (például suli után be tudnék járni délután 4,5-től) vagy szombatonként tudnék még dolgozni. Illetve vasárnap délután. Tudtok ilyen munkát esteleg? (Bp,Vác,Göd,Dunakeszi,Fót környékén)

2013. júl. 11. 10:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha csak nyári munkát tudtok mondani augusztus végéig nekem az is jó. Csak adjatok valamilyen tippet, vagy ajánlatot állásra, ha tudtok. :)
2013. júl. 11. 10:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Tesóm osztálytársai a tescóban dolgoztak egész évben. Nem csak nyáron a 2 hónapban. Nappalis szakközepesek voltak. (Nem voltak egy jó tanulók, az iskola nem érdekelte őket. De legalább volt egy kis pénzük.)
2013. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Diákszövetkezethez regisztráltál már? Annak a honlapján megnézheted, hogy milyen lehetőségek vannak. Amúgy az eudiákok-nál egész sok lehetőség van pl. De ez így csak egy példa. Leginkább mi érdekelne? Nyelveket tudsz? Ha igen, akkor akár egész jól fizető (na persze diákmunkához képest) munkát is kifoghatsz.
2013. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!