Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyen ugyan ígérték,...

Munkahelyen ugyan ígérték, hogy van előrébbjutás, de észrvetted, hogy ez korántsem van így?

Figyelt kérdés
Legfőképpen eddig gyárakban voltam legtöbbet, de inkább felvesznek külsőst, főleg ha te beváltál az adott területen, és nem gondolnak arra, hogy te többet tudj kereesni, hogy előrébb juss? Ti meddig vártatok mire inkább hagytátok és eljöttetek a munkahelyről? Azért az a természetes, hogy az ember előrébb akar jutni nem? Tudom van aki nem, de aki még jelzi is, attól miért vonják meg?
2013. júl. 14. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez nem tudhatjuk elég munkahely függő, meg lehet rokon gyereknek kellett.

Akkor válts ha találsz jobbat.

2013. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen ez közhely.
2013. júl. 14. 20:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?


Előrelépési lehetőség 99%-ban csak olyan munkakörbe van, ahol nem melós vagy. Melóst sosem léptetnek elő gyakorlatilag. Az oka drámaian egyszerű:


Ha van egy jó melósod aki átlagon felül dolgozik azt minek léptesd el? Elveszítesz egy átlagon felüli munkaerőt a sorról és kockáztatod, hogy nem válik be középvezetőként, akkor pedig lefokozni már nem illik, rögtön 2 új pozíciót kell beöltetned.

2013. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én értem a miértjét, de amikor meg azt aki laza előretolják, mert kirúgni nem akarják, akkor kinyílik a bicska nem? Bután van ez kitalálva amúgy. azért hajtasz, hogy kitűnj, és ez okozza a veszted. Pfffffff
2013. júl. 14. 20:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocs ha tul egyenes leszek, de hajtani korabban kellett volna a tanulas teren, akkor jobb poziciot is meg tudsz palyazni. A gyartosor mellett allva mar keso banat.
2013. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég kevés vállalat van, ahol azt, aki "laza" előre tolják... Az a cégvezető, aki nem mer kirúgni egy rossz alkalmazottat az alkalmatlan cégvezetőnek.
2013. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5.ös Most szerzem a második diplomát, mindkettőt bőven időben fejeztam, fejezem be, csak lehetőség nincs bennük dolgozni, gyárakban meg a vagány, rokon, havert rakják előre. :P de ez maradjon köztünk. :P
2013. júl. 14. 20:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha 2 diplomával sem sikerül elhelyezkedni akkor szintén érvényes Digo válasza...
2013. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Digo-é pont, hogy nem.
2013. júl. 14. 21:36
 10/12 anonim ***** válasza:

egy cégnél sosem azt léptetik elő, aki hajt ezerrel

paradox helyzet, de ez van

tudod, azt a lovat kell ütni, amelyik húz...

2013. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!