Hogy írjam meg jól?

Figyelt kérdés
Most végeztem a gimnáziumban, sehol nem dolgoztam még eddig, és szakmám sincs még egyelőre. Érettségivel rendelkezem csak. Most szeretnék recepciós állásra jelentkezni, ezért írok önéletrajzot. Keresgéltem sablonokat, hogy hogy írjam meg jól, és rátaláltam a kreativcv.hu oldalra. Arra gondoltam hogy feldobnám az önéletrajzot egy kis színes mintával mondjuk az oldalán, vagy ilyesmi. Nem vinném túlzásba, csak hogy mégis kitűnjön a többi közül egy kicsit. Viszont sok mindent nem tudok beleírni, csak általános meg középsuli és kész. :/ Nyelvtudásom van, de nyelvvizsgám nincs. Hogy írjam meg az önéletrajzot, hogy ne egy negyed oldal legyen az egész?

2013. júl. 29. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy oldal legyen. Valahogy úgy írd meg, ahogy a friss diplomások:

[link]


Jó lenne, ha találnál valamit, amit már csináltál, és emberekkel kellett foglalkoznod, szervezned kellett valamit. Iskolai újságban szerkesztés, nyári táboroztatásban segítés, kisboltban eladóként dolgozás nyáron, szakkör szervezés, akármi.

2013. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!