Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Hol keressek munkát dietetikusként?

Eddig kórházban dolgoztam. Most GYED-m jár le és nem tudom lesz -e itt munkám a kórházban. Eddig másik városban éltem. Keressek valami magáncéget? Jó lenne alkalmazottként, met vállalkozóihoz kevés a családi tőkénk.

2008. jún. 28. 14:16  Privát üzenet  

A válasz
Olyan étkeztetők, akik sok helyre, pl iskolák, óvodák, bölcsik, stb szállítanak.

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2008. jún. 29. 20:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De nekik főképp élelmezésvezető kell.Én nem szívesen csinálnám. Nekem valami olyan kéne ahol a személyes tanácsaimra van szükseg. Vagyis több a gyakorlat kevesebb az adminisztráció.

# 2/2Időpont 2008. jún. 30. 11:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy keressek Angliában munkát!?
Mit tanácsoltok, milyen munkát keressek?
Melyik ügynökségnél, weboldalon keressek angliai bentlakásos állást?
16 évesen milyen lehetőségeim vannak hogy pénzt keressek?
Miért tesznek így keresztbe az embernek? Hogy keressek így tovább munkát?
Hol keressek munkát magyar nyelv nélkül?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!