Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rendőrtiszti Főiskolával...

Rendőrtiszti Főiskolával szerintetek van lehetőségem Londonban valamilyen jobb állást találni? Ti hol keresnétek?

Figyelt kérdés

Elegem lett a cégből, mint sokunknak, és szeretnék egy kicsit felfrissülni, kipróbálni magam a civil életben, és mellette fejleszteni a nyelvtudásomat. Ezért mennék Londonba. Nagyon örülnék, ha megosztanátok velem az ötleteiteket.

Minimálbérért nem szívesen vágnék bele, de ha látom az alagút végét, hogy az nem egy zsákutca, mint itthon, hanem elismerik az ember teljesítményét, akkor az is belefér.



2013. aug. 6. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

- Két sajtburger menü lesz !

- kösssz öcsi az aprót megtarthatod.

2013. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez neked főoskola ? ezzel kiröhögnek Londonba. az első jól mondja mosogatónál magasabb pozíciót ne várj!
2013. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fél év után sírva rohansz haza rendőrnek félpénzért is ;)
2013. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ahogy írták a többiek, szerintem ha nem penge a nyelvtudásod, és nem értesz valamihez ami papír nélkül is eladható(pl programozás) akkor csak ilyen alja melókat kapsz.Persze a net tele van ezeknek az embereknek a "sikereivel" ami baromira nem fedi a valóságot.Tisztként szerintem reálbérben sokkal jobban jársz, mint kint ilyen csöveskedéssel.Viszont azt, hogy te a magyar BTK-t tanultad, kint nem igazán lesz hasznodra.
2013. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem nulla a nyelvtudásom, hiszen diplomám van, amihez középfokút kellett szereznem. Nem sok, de nem nulla.

Annak, aki nincs tisztában az itthoni helyzettel, - mivel nem rendőr, illetve feltételezem nincs is itthon - leírom, hogy manapság a Rendőrtiszti Főiskola elvégzése nem egyenlő azzal, hogy valaki azonnal rendőrtiszt lesz. Minimum valamilyen képviselő keresztapa kell hozzá, hogy helyet találjon, és aztán még alá is írják a parancsát a magasabb fizetéssel járó beosztásba. Nekem ilyenem nincs. A tiszthelyettesi meló pedig netto 100 ezer Ft alatt fizet. Ebből albérletet fizetni, élni, esetleg családot alapítani és gyarapodni nem lehet. Tehát menekülök a zsákutcából, mint oly sokan. Ha nem tudtok segíteni ötletekkel, semmi baj, de a lehúzó pesszimistákra nem vagyok kiváncsi, köszi.

2013. aug. 6. 17:08
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nettó 18.000ft al kezdem 1997-ben.


Most ,hitelmentes házam, hitel mentes autóm (1.5 éves focus) 1 hete vettem új 3d tv-t hitel mentesen. (240K)


Valahol el kell kezdeni.

Lakj a szüléknél ameddig tudsz, és ne akarj 10-éves A6-ost mert az menő ne akarj minden héten szórakozni járni mert hát a haverok Ne a nagymellű szőke bombázót akard mert leveri minden pénzed.

Akarj dolgozni sőt másodoltást vállalni és kezdj spórolni.

és igen akár 6-7 év is kell mire összejön a pénz de össze fog jönni.

Csak egyet fogadj meg : ha csak hitelre megy akkor inkább nem kell.

2013. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha lenne valami szakmád, esélyed lenne, de így nem sok.


"Minimálbérért nem szívesen vágnék bele"


Ilyen hozzáállással meg aztán pláne.


Ha jól beszélsz angolul, és értesz valamihez, ami eladható, akkor esélyed lehet, de ha csak ez a rendőrtisztis végzettséged van, akkor maximum mosogathatsz, takaríthatsz.

2013. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7.vagyok


Tudom miről beszélek, itt élek 5,5 éve.

2013. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
18 ezer? Akkor ösztöndíjat kaphattál, és vmi nagyon jó helyen dolgozhatsz most. Az én pàrom 1999-ben kezdte és egy jócskán hitellel terhelt 1,5 szobásban lakik. Pedig főosztályon dolgozik. Másodállást nem igen engednek, meg mivel kevés a tiszthelyettes, nem fér bele az időbe sem. A 149 túlórám minden évben megvan kb., de a 150-et nem lépem túl, nehogy fizetni kelljen. 30 felett vagyok, nem érek már rá arra várni, hogy jön-e egy olyan vezetés, aki tiszteket nevez ki a szakirànyú iskola elvégzésése után, nem pedig külsős protekciósokat. A rokonaim anyagilag sosem segítettek, nehéz így az életkezdés. Örülök, hogy végre döntésre jutottam, és nem várom tovább a rendőrségi kánaánt, hanem továbblépek. Nagyon nehéz, mert én tényleg imádom a hivatásom, de nem azt ami most megy.
2013. aug. 6. 20:50
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja, és az ellendrukker hozzászólónak meg csak annyit, hogy fogalmad sincs arról, hogy milyen sulit szólsz le, és milyen élethelyzetben lévő embereket próbálsz bántani. Engem nem tudsz, rólam a rosszindulat lepereg. Te valószínűleg egy olyan iskolát végezhettél, ami kint kincset ér, hiszen ott maradtál, itthon meg nem sokat, mivel el kellett hagynod a hazád. Hátrább az agarakkal, sosem tudhatod mit hoz a jövő.
2013. aug. 6. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!