Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rendőrtiszti Főiskolával...

Rendőrtiszti Főiskolával szerintetek van lehetőségem Londonban valamilyen jobb állást találni? Ti hol keresnétek?

Figyelt kérdés

Elegem lett a cégből, mint sokunknak, és szeretnék egy kicsit felfrissülni, kipróbálni magam a civil életben, és mellette fejleszteni a nyelvtudásomat. Ezért mennék Londonba. Nagyon örülnék, ha megosztanátok velem az ötleteiteket.

Minimálbérért nem szívesen vágnék bele, de ha látom az alagút végét, hogy az nem egy zsákutca, mint itthon, hanem elismerik az ember teljesítményét, akkor az is belefér.



2013. aug. 6. 16:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10%

18.000ft az első havi fizetésem .Ebből vettem a új salvia 631-et és teletankoltam a Simonom. Ennyire volt elég.


ja 30 felett vagy és még nincs semmid ? ba++++

2013. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"mivel el kellett hagynod a hazád"


jogos a 2 pont .


akik Magyarországon csődöt mondtak azok bizony ne okoskodjanak.

2013. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azt nem mondom, hogy semmim, van egy tündéri barátnőm, némi félretett pénzem. :) De a fent írt összegből ez is nagy teljesítmény. Nem végeztem volna el a sulit sem, ha tiszthelyettesként jobbak a kilátások. Én ugyanis szerettem a munkámat. Csak pár éve amikor a jövőm jobban kezdett foglalkoztatni vágtam bele. Akkor még nem úgy terveztem, hogy elhagyom a pályát. Tiszthelyettesnek is lenni kell vkiknek. Szóval új terv, új élet, és ha már egy időre magára is kell hagynom a családomat, indulás valami jobb felé. Ha csak azt nyerem, hogy 1-2 év múlva tökéletes nyelvtudással jövök haza, már megérte és előrébb vagyok, mintha itthon várnám a jószerencsét.
2013. aug. 6. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!