Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Januártól szeretnénk párommal...

Januártól szeretnénk párommal külfödre menni dolgozni. Ausztiát szemeltük ki. Én boldogulok a nyelvvel, párom annyira nem. Milyen tapasztalataitok vannak? Mit érdemes elvállalni, mivel lehet jól keresni kint? Minden érdekel.

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 10:32
 1/3 anonim válasza:
Milyen végzettségetek van?
2009. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Munkavállalási engedélyetek van?mert anélkül nem fog menni a munkakeresés.
2009. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szakközépiskolát végeztünk mindketten érettségivel persze. 3 évet dolgoztunk a hajóiparban tervezőként, modellezőként. Jól fizető munka volt, de sajnos a válság minket is elért, ezért próbálkoznánk külföldön. Mindketten elbeszélünk angolul, én még németül is megértetem magam. Még nem intéztünk semmit munkával kapcs., egyenőre tájékozódunk. Csak ha már van hely, akkor megyünk, ismeretlenbe nem.
2009. okt. 27. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!