Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az hogy van, hogy a Károly...

Az hogy van, hogy a Károly Róbert Főiskolán megszerzett, pénzügyi szakirányos, gazdasági mérnök diplomámmal, plusz tőzsdei szakvizsga bizonyítvánnyal hónapok óta sehova nem tudok elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem vagyok pályakezdő sem, és irodai gyakorlatom is van. A biztosítók által kínált, vállalkozói igazolvánnyal végezhető üzletkötés meg nem érdekel.
2013. aug. 16. 14:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ami talán segíthet neked, hogy a párom mérnökként végzett a Kecskeméti Főiskolán, ami nem feltétlenül a legjobb műszaki suli, de neki meg olyan fellépése, szakmai tudása, határozottsága van, hogy már a fősuli alatt kapott állásajánlatot. Elment TDK-ra, ahol nagyon jól szerepelt és ott két cég kereste meg ajánlattal, az egyiket el is fogadta. 5 év után elérte régióvezetői szintet, és szinte már már hihetetlen fizetést kap.

Az ő példája mutatja, hogy azért lehet sikereket elérni.

2013. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A gazdasági mérnök alap diplomának jó lenne csak nyilván nem a Károly Róbertről. És ez nem fikázás tényleg így van. Én is gazdaságot tanulok így képben vagyok az ezt oktató intézményekkel. (anno érettségi elött nekünk olyan állás hirdetéseket mutogatott az ofő ,ahol kiírták,h KRF és Gábor Dénesesek kiméljenek) Probálj meg egy rendes egyetemen csinálni rá egy mestert, plusz rengeteget számít az is,h milyen jól tudod eladni/előadni magad! Mennyire vagy megnyerő. Ezt a tőzsdei szakvizsga dolgot meg szerintem ne nagyon reklámozd. Legalábbis amikor szóbakerült nálunk az egyetemen a profok könnyesre röhögték magukat,de szó szerint.:) Mert,h ilyet már a neten is osztogatnak. Sok sikert!
2013. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!