Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti ezek után elmennétek még a...

Ti ezek után elmennétek még a Tescoba pénztáros diákmunkára?

Figyelt kérdés

Eddig két alkalommal voltam a Tescoba pénztáros a múlthéten. A rendes munkát egy 4 órás betanítás előzte meg, amit ki sem fizettek, sőt annyiból állt az egész, hogy beültettek egy szintén diák pénztáros mellé és csak néztem, hogy mit csinál. Az alap dolgokat elmondta, de pl. zöldségek, pékáruk kódjait vagy hogy hogyan kell euroval fizetni, milyen utalványokat lehet elfogadni stbstb. nem tudta megmutatni, hiszen nem volt rá ideje a sok vásárló miatt.

Első nap katasztrofális volt, a bolt végébe egyedül ültettek be egy kasszába, a legközelebbi pénztáros két pénztárral arrébb ült, tehát segítséget se nagyon tudtam tőle kérni, a vezetőt meg hiába hívtam, mindig vagy ebédelt vagy szünetet tartott vagy épp más dolga volt.

Második nap már úgy éreztem jobban megy, a vásárló is kevesebb volt. Ennek ellenére a munkaidő lejárta előtt 1-2 órával odajött hozzám az ügyfélszolgálatis nő és eléggé leb*szott, hogy milyen szerencsétlen vagyok, már elege van, mert egész nap utánam dolgozik. Állítólag azok a vevők, akik nálam fizettek sorban álltak a vevőszolgálatnál, mert valami gondjuk volt, pl. rossz zöldséget/péksütit ütöttem be, nem kértem clubkártyát stb.

Mondtam a nőnek, hogy 4 óra alatt nem lehet ezt betanulni és még neki állt feljebb, hogy akkor minek vagyok itt, meg többet ne is jöjjek vagy ha mégis jövök akkor nehogy be merjek állni dolgozni, inkább üljek be más mellé a pénztárba és nézzem hogy kell csinálni míg meg nem tanulom. Megfogadtam, hogy soha többet nem megyek pénztárosnak.

Ma hívtak az iskolaszövetkezettől, hogy nem akarnék-e menni pénztárba holnap, mivel nem igen van más diákmunka elvállaltam. Nagyon félek, hogy valamit elcseszek és megint jön ez a bunkó nő lecseszni.


2013. aug. 21. 16:59
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Igen, vidéki Tesco volt, méghozzá a tatai. Attól félek, ha a pannonworknél elmondom, hogy szerintem a cigány nő hogy lehúzott akkor vagy engem kezdenek el hibáztatni, hogy mért nem ott erőltettem az igazam vagy még rosszabb esetben nem hisznek nekem.

Nem szeretnék ezek után pénztáros lenni a tescoban, más boltba szívesen elmennék, de a Tesco kilőve. Maximum ha nagyon nem lesz már akkor elmegyek árufeltöltőnek, de remélhetőleg most, hogy jön az iskolakezdés kevesebb diák akar majd munkát vállalni és több munka lesz.

2013. aug. 28. 15:20
 22/25 A kérdező kommentje:
Egyébként az esik a legrosszabbul, hogy biztosan tudom, hogy nem hibáztam és nem lehetett hiányom, mert az eddigieknél még jobban odafigyeltem az előző +20 ezres többlet miatt, ráadásul annyira béna azért nem vagyok, hogy 4910 forinttal többet adjak vissza. Ezt sehogy se tudom összerakni, mert még ha kerek 5 ezer hiányzott volna azt mondom hogy jó, lehet, hogy 2 ezres helyett 5 ezrest adtam valakinek, de azért kisebb címletű pénzt 1000,2000 igen nehéz összekeverni.
2013. aug. 28. 15:26
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nagy tescoban vagyok és sok féle vezető van, szóval ha te is nagyban lennél neked is lett volna 4-5 féle gondolom. Tényleg nem kellett volna aláírnod a papírt, akkor nem tudott volna mit csinálni hívták volna a helyi vezetőt v nem tom... nekem soha nem volt még 500nál nagyobb minuszom és plusszom is csak egyszer pedig nem vagyok valami éber, ma is úgy csináltam mint egy robot, valakitől kérdeztem is, hogy adtam vissza? :D aztán mondta h persze. Mondjuk nálunk volt olyan csaj h 19ezer minuszt csinált, ötvenszer átszámolták és nem értette senki...
2013. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Igen, vannak akiknek tényleg összejön annyi mínusz, viszont én a nyakamat tenném rá, hogy az a +20 ezer se volt annyi, sőt hétfőn mondta is ez a cigány csaj nevetve a végén, hogy biztos benne, hogy "a múltkori +20 ezer se volt annyi csak mi számoltuk el.."

Hát ha tudtam volna, hogy lehet ilyet csinálni, hogy nem írom alá a papírt és lejön a felsővezetőség akkor biztos nem írtam volna alá.

Meg még arra is gondoltam, hogy talán előttem ült valaki a kasszában és annak volt hiánya, de nála úgy számoltak el mintha nem lett volna hiánya, tehát kevesebb pénz volt alapból a kasszában és azt a hiányt rám terelték. Esetleg figyelmetlenségből kevesebb pénzt raktak a kasszába, elképzelni se tudom mi történhetett... de szerintem ezt meg így utólag nem lehetett volna már kideríteni hiába hívtam volna oda a vezetőséget vagy akár a rendőrséget.

2013. aug. 29. 01:16
 25/25 anonim ***** válasza:
Vevőként se jobb... sőt 😨 A Pólus tuskó egy rakás ... rég ki kellett volna vonulnia és egy másik, működni képes jöhetne már helyette. Mindig szar vezetői voltak.
2020. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!