Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki 19 évesen 1.5 millió forintot keres havonta?

Figyelt kérdés
F
2013. aug. 25. 16:23
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
Remélem nem vagy rejtett erőforrás. Szebb jövőt honfitársaim.
2013. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim válasza:
azt, hogy akkor élné az életét és nem itt menőzne vele
2013. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:

Miért hiszi mindenki, hogy "apuci" pénzel? Apukám szegény sorsú erdélyi magyarajkú zsidó családból származik, a Magyarországon élő rokonai közül is mindenki kisegítő szakmákban dolgozik/dolgozott. Kőműves, mezőgazdasági munkás, gyári munkás, cipész. Anyukám egy budapesti magyar családból származik. Mindkét szülőm közalkalmazott, tehát szinte éhbért keresnek. Ebből a rokonságból nem igen pénzelhetne senki...


Nem lesz rendes barátnőm, stb... 16 éves korom óta járok a barátnőmmel, akkor még egyáltalán nem dolgoztam, biztos a pénzemre ment... Kopott ruhákban jártam, vajas kenyeret ettem abban az időkben. Szóval ja, nyilván a "pénzemet" nézte...


Mit dolgozok? Saját vállalkozásban külföldi megbízásokat vállalunk el. Minden teljesen legális, csak egyetemista diákmunkásokat foglalkoztatunk. A többiek is hasonlóan jól keresnek, tapasztalattól függően. Ez az összeg nem olyan nagy, informatikai munkakörben sokan többel kezdenek alkalmazottként, nyugati országokban. Mi egyszerűen távmunkában végezzük ezeket.

2013. aug. 25. 16:46
 24/56 anonim válasza:
megkérdőjelezném,de am leszarnám
2013. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim válasza:
Aki azt írta, hogy ilyen korban szakma, érettségi, vagy éppen főiskolás/egyetemista :)))
2013. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim válasza:

Semmi, örülök a sikerének; remélem, nem minimálbér után adózik.

Arról viszont, hogy itt teszi fel a kérdést, a párkapcsolatok témakörben, az, hogy vagy kamu, vagy egy iszonyú szánalmas emberről van szó.

2013. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:

Nem minimálbér után adózok... Mondtam, hogy legális minden.


Amúgy csak akkor keresek ennyit amikor nincs sok órám vagy vizsgám, mivel egyetemre járok.

2013. aug. 25. 16:53
 28/56 anonim válasza:
Nem erdekel, hogy te keresel ennyit vagy valaki mas, de mindket esetben ezt mondanam: Gratulalok. Az jo ha az ember ennyi evesen megkeresi a kenyeret ahelyett, hogy anyuci meg apuci penzen partizna egy meregdraga helyen. Csak a sok penz ne rontsa el az embert, mint ezeket a hisztis, ostoba hollywoodi sztarokat, akik az esetek 90%/ban bortonben kotnek ki.
2013. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
Hát ennyi pénzből szerintem még nem érdemes Hollywoodi sztárokhoz hasonlítani az embert :D Ez azért szerintem még belefér egy átlagember fizetésbe. Szóval nem fenyeget ez a veszély. :D
2013. aug. 25. 16:59
 30/56 anonim ***** válasza:
Enyhén provokatív a kérdés. Sejtettem, hogy az lesz a vége, hogy külföldi fizu van átszámolva forintra. Nekem is egy ismerősöm az egyik hónapban Londonban takarításból összeszedett 2100 Fontot, mert éppen úgy jött ki a lépés. (31 nap, min 12 óra,stbstb) akkor most írjamki a kérdést, hogy mit gondoltok arról, aki 8 általánossal, takarítással 800.000 Ft-ot keres havonta?
2013. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!