Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki 19 évesen 1.5 millió forintot keres havonta?

Figyelt kérdés
F
2013. aug. 25. 16:23
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim válasza:
0%
mindazonáltal pl sakkozók is kereshetnek ennyit. De köztük is sok a zsidó UGGGGYE. Meg mondjuk sok mindennel lehet jól keresni, ha már kisgyerek korban kezded el tanulni spártai szigor mellett.
2013. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim válasza:
64%
lol
2013. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
azt,h kamu vagy nagy a hátszél
2013. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem? Semmi. IT bizniszbe ez semmi pénz, nem akarok nagyképűnek tűnni ezért le se írom, hogy én menyit keresek(meg úgyis változó) ebben az üzletágban.(már a mondatom első feléért is le fogtok úgyis pontozni)


El e hiszem? Nem. nem azért mert irigy vagyok, hisz én is IT projekt menedzser meg IT befektető vagyok(főleg startup it cégekkel foglalkozó kockázati tőkealap) szóval nincs mire, viszont a pszichológiai oldalam is elég erős és a te kérdésed alá írt kommentjeid nagyon árulkodók.;)

2013. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy unatkoztál nyári szünetben.
2013. szept. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Hogy szerencsés protekciója van
2014. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!