Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki 19 évesen 1.5 millió forintot keres havonta?

Figyelt kérdés
F
2013. aug. 25. 16:23
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim válasza:
Azért, mert NEM keres másfél millát 19 évesen legálisan, erkölcsös munkával. Gondolom polgárpukkasztóak szánta a kérdést. Aki másfél millát keres havonta, az szarik a farmra. És főleg nem ír ilyen oldalakra.
2013. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

#40-es buta ember megint elsőre alkot véleményt,arra nem gondolsz,hogy nem akar konkurenciát?


Simán lehetséges ez a dolog,csak nem a kezekkel a seggben kellene járni,meg nem csak bulizni,hanem tenni a jövőért.

2013. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Mennyi hozzászólást generált egy ilyen egyszerű kérdés... Szerintem az király lehet. :)) Ez a véleményem. Számos külföldi gyereksztár keresi ennek a többszörösét.
2013. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Azért milyen korlátoltak vagyunk mi, magyarok... :( Igenis kereshet valaki ennyit legálisan ennyi évesen is.
2013. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 Flector 67 ***** válasza:

Én is megkeresek ennyit, csak kamatokból. De ha veszem az egyéb jövedelmeket, dupláját is.


F/25


Mellesleg, akinek van cége és bejelenti magát havi 1,5 millióra elég nagy lúzer. Már bocs. Ha kiveszed nyereségként már sokkal jobban járnál.

2013. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 Massa200 válasza:
És tudsz nyugotan aludni???
2013. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

Ejj de régen én is 19 évesen vágtam saját vállalkozásba. Kitartó kemény munkával előbb utóbb összejött azért hasonló kereset. De azért gondolom a diákdolgozók nem keresnek százezreket a cégnél:)


Viszont én sem nem adtam fel, nem hallgattam a sok kétkedő emberre és azt csináltam amit elterveztem.

Diákmunkaerő sok van és olcsó..kvázi ha egynek nem tetszik van helyére másik 100. Így viszont nehéz jól képzett, megbízható teamet összehozni amely hosszútávon a cég alapját adja.


Nekem nincs különösebb véleményem erről, ha majd 17 év múlva is hasonlóan talpon leszel akkor az lesz az elismerés.Külföldi megbízások irányát abszolút jónak tartom, már én sem foglalkozom a magyar piaccal.Viszont a magyar munkaerőt előnyben részesítem.

2013. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 Flector 67 ***** válasza:

Massa 200?


Ezt kitől kérdezted?

Ha tőlem: Miért ne tudnék?

2013. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim válasza:
póker?
2013. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:
21%
ja, hogy zsidó vér vagy? Hát most hiába magyarázod nekünk a tuti, mi csak pórnép vagyunk. Zsidónak születni kell.
2013. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!