Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Befejezetlen vagy folyamatban...

Befejezetlen vagy folyamatban lévő tanulmányokat érdemes feltüntetni az önéletrajzban?

Figyelt kérdés

Az első eset ha elkezdtem egy sulit és jártam egy évig de nem fejeztem be adott esetben kudarcnak tűnhet egy HR-es szemében, nem biztos hogy pozitív képet fest a jelentkezőről. Ha nem tüntetem fel felmerülhet a kérdés, mit csináltam egy évig.


A második eset, különösen ha a megpályázott munkakör nem kapcsolódik a folyamatban lévő tanulmányokhoz, nem biztos hogy pozitívum egy munkaadó szemében. Mivel egy diáknak tanulni kell, vizsgákra menni stb. valószinüleg hiányozni fog, nem lesz annyira rugalmas a munkaidő szempontjából stb.



2013. aug. 28. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha olyan helyre jártál, ami számukra használható tudást adott még akkor is, ha nem fejezted be, akkor írd bele. Én például angol szakon végeztem, és eddig csak hasznom volt abból, ha az életrajzomba beleírtam, hogy 4 évet német szakra, illetve hármat spanyol szakra is jártam. Sosem azt vették ki belőle, hogy feladom a dolgokat, hanem hogy még két nyelvet beszélek felsőfokon.
2013. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!