Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit mondjak, ha megkérdezik,...

Mit mondjak, ha megkérdezik, hogy mennyi fizetést szeretnék?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, most végeztem a BGF-en. Ma megyek egy céghez állásinterjúra. Összetett irodai munkáról lenne szó. Ügyfelekkel kell foglalkoznom, ár- és hitelajánlatokat kell készítenem és egyéb munkákat kell végeznem. Tapasztalatlan vagyok még a fizetést illetően. Szerintetek mekkora az az összeg, ami átlagos egy irodai munkánál? Szeretnek rákérdezni az összegre... Mekkora összeg lenne reális? Nem akarok túl keveset mondani, de nem is akarok fölé lőni.


Előre is köszönöm a segítséget!


21/L



2013. aug. 30. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én brutto 200-220-at mondanék.

De nem kell izgulni ha sokat mondasz, csak alá ne mondj. Ha alámondasz akkor röhögve megadják a kevesebbet, ha sokat mondasz maximum annyi a válasz, hogy annyit nem tudunk adni csak ennyit és ennyit. Megfelel-e?

2013. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!