Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha ki szeretnék menni Londonba...

Ha ki szeretnék menni Londonba dolgozni, akkor középfokú nyelvtudással sikerülhet 1-2 héten belül munkát találni, ha bármit elvállalok?

Figyelt kérdés
Például meki vagy mosogatás.

2013. szept. 1. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Sikerulhet. Csak utana kell menni.

Bar Londonba mosogatasbol eleg kutya egy eleted lesz, jo esetben minimalbert kapsz ami sokmindenre nem eleg. Ha egyaltalan kapsz annyit. Nalunk a mosogatok 5 fontert nyomtak.

2013. szept. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Legális, bejelentett munkára gondoltam. Ott kötelesek megadni a minimálbért, ami 6 font óránként, azt hiszem. Meki, tesco, kfc? Ezeken a helyeken gyakran van felvétel?
2013. szept. 1. 01:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van mivel iszonyat sok shopjuk van minden fele. De probalkozhatsz kavezokkal is, a lejobb a Pret a Manger lanc (marmint fizetesileg), aztan ott a Starbucks, Costa.

Viszont sok helyen hiaba keresed meg a minimalt, a kezdoknek sokszor "zero hour contract"-ot adnak, azaz ha nincs melo akkor nem irnak be a beosztasba, nem kotelezo nekik orat adniuk. Ez sajna elofordul es akkor mehetsz masodallas utan, ami azzal jar hogy mas adosavba kerulsz es a gatyad is levonjak adora.

Nem akarlak elrettenteni de elofordult nem ritkan.

2013. szept. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A minimal 6.19/ora minusz ado.
2013. szept. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ÉN nem Londonban élek, de a mi kis városunkban Lidl-ben 6.90 GBP az órabér. A mekibe 6.40- 7.20 GBP az órabér..

Tescoba nincs felvétel, de amikor volt akkor 6.60 GBP mondtak órabérként..

2013. szept. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel szemben ahol en dolgoztam etteremben 2 helyen is a kezdo fizu mindenhol 6.19 volt felszolgalonak is. Az emlitett kavezokban szinten, kivetel a Pret, ott 7 font a kezdo. Amugy ha minimalber koruli melot vegzel akkor sokkal jobban jarsz videkkel, kb fele a berleti dij mint Londonban.
2013. szept. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Londonban lakik az egyik legjobb barátom, aki tudna nekem segíteni a beilleszkedésben és az ottani ügyek intézésében is. Ezenkívül még egy ismerősöm is ott lakik, de más városban/országban nem lenne senkim, ezért választanám Londont. Köszönöm a válaszokat egyébként!
2013. szept. 1. 03:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, itt a zero hour contractokkal van a problema.

Ismeros is kapott 2 het alatt munkat... de sokaig csak heti 20 oraja volt szoval az otthoni penzt koltotte...


Ha lany vagy es nem finnyas akkor tudok neked gondozos munkat szerezni - az interjut a ceg megcsinalja innen Skype-rol- es ott annyit dolgozol amennyit csak akarsz mert munka mindig van... nekem 2-3 het utan 60 oras hetem volt :)))


Igazabol anno egy ismerosnek beszeltem meg a ceggel a Skype-os dolgot meg hogy a magyar erkolcsit is elfogadjak... csak aztan o nem jott -_-

2013. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, simán. Van egy csomó Londonnal foglalkozó (magyar) Facebook csoport. Érdemes felnézni, csatlakozni, mert elég jó és hasznos infókat tudsz találni.


Pl. [link]

[link]

[link]

[link]


És még sorolhatnám...


Tájékozódj, aztán hajrá! :) Ha megy az angol és van szakmád, amit tudsz hasznosítani, akkor minimálbér feletti fizut is tudsz kapni. A minimálbér 40 órában kb. 1000 font. Ebben tudsz gondolkodni.


1-2 hét alatt, ha ügyes vagy, akkor meglesz. Főleg, ha már előre kiáramoltatsz ilyen oldalakon. De max egy hónap alatt lehetséges találni.

2013. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, sikerülhet. és igen, a zero hour-ral vigyázz, sok minimálbéres evvel szív.
2013. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!