Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felsőfokú német, középfokú...

Felsőfokú német, középfokú angol nyelvtudással munkavállalás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Németből c1 DSD, angolból b2 Telc nyelvvizsgám van és talán nem nagyképűségből, de azt mondanám, hogy németül kifejezetten igényesen, angolul is egész jól tudok kommunikálni. Rendszeresen nézek német filmeket, bbc-t, cnn-t tehát a nyelvtudásom azért folyamatosan edzve van. Szakképzettségem nincsen, viszont arra gondoltam, hogy talán érdemes lenne az egyetem előtt (június-szeptember eleje között)német nyelvterületen munkát vállalnom. Fizikailag is egész jó állapotban vagyok, rendszeresen űzök harcművészetet. Szerintetek milyen esélyeim lennének így a munkavállalásra? F/20

2013. márc. 8. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
esély kétes mivel se szakmád se gyakorlatod. Viszont ha tényleg jól tudod a nyelvet akkor lehet találni. Bár ne számíts valami nagyra, takarítás, szobalánykodás vagy a szakács mellé segéd. ennél többhöz igen csak nagy szerencse vagy kapcsolatok kellenének.
2013. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vendéglátásba be lehet kerülni, nem olyan nehéz. Vannak gyakornoki állások is, vagy ahova nem kérnek kifejezetten szakképesítést. Ez ritkább és szerencse is kell hozzá.. Elmehetnél "mindenesnek" egy étteremhez v szállodához. Én a helyedben megpróbálnék elindulni..
2013. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nézz körül a spirit jobnál
2013. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!