Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit jobb dolgozni, amit...

Mit jobb dolgozni, amit szeretek vagy amivel jól keresek?

Figyelt kérdés
Később hogy lesz jobb az életem, hogy ha olyat csinálok amit szeretek, de közben meg aggódhatok a csekkek, meg egyéb pénz ügyek miatt vagy olyan helyen dolgozok amit nem szeretek, de legalább be van biztosítva az életem és ha bármi van a pénz az általában segíthet.
2013. szept. 2. 16:38
 1/2 anonim válasza:
Ha olyat csinálsz, amit utálsz, jó eséllyel kínnak éled meg a munkát, míg egyéb esetben könnyen lehet, hogy nem éled meg traumának. Szerintem ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, persze az is kérdés, hogy mennyit fizet az első, és mi az, amit kevésnek érzel.
2013. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Például: Jól megy a matek és szépen rajzolok ezért építész mérnök lehetnék és jól keresnék, de igazán táncolni szeretek és a gyerekeket szeretem és ezért tánctanár lennék szívesen.. viszont nem lenne valami jó bevétel.
2013. szept. 3. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!