Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó angol, viszont nulla német...

Jó angol, viszont nulla német nyelvtudással mely országokban tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Olyan munkát végeznék szívesen, ahol vezetnem kell. Pl. futár, vagy akár személyi sofőr is lennék.

Ugye Svájcban, Belgiumban, Hollandiában, Luxemburgban, Ausztriában is a németet beszélik inkább az emberek sajnos, azt követelik meg jobban.


2013. szept. 3. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Belgiumban, Hollandiában, Luxemburgban miért beszélnének németül?

Menj oda ahol angol a nyelv. UK, Málta.

2013. szept. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd, ezt most komolyan gondoltad??
2013. szept. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Anglia
2013. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem mondani, hogy Angliában nem gondolkoztam túlságosan. Nem annyira szimpatikus sem az ország sem a közlekedése.

Egyébként a Benelux államokban elfogadott, hivatalos nyelv a német (1. válaszoló).

2013. szept. 3. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
kamionozás?
2013. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Benelux államok közül Belgiumban és Luxemburgban csak regionális szinten hivatalos a német, Hollandiában meg egyáltalán nem. Éltem egy rövid ideig Rotterdamban, a Holland lakosság 99%-a magas szinten beszél angolul, de így sem könnyű munkát kapni ha nem beszéled a flamandot. Nekem minden állásinterjún kb ez volt az első kérdés, meg a tanács hogy tanuljam meg a nyelvet és menjek vissza utána.
2013. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen
2013. szept. 4. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!