Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy ismerősöm norvégiába megy...

Munkakereso24 kérdése:

Egy ismerősöm norvégiába megy masszőrként dolgozni, egy török fürdőbe. Én masszőrként végeztem, de neki még végzettsége sincsen, azt mondták nem baj csak némi angol nyelvtudás kell. vele mentem volna, de nekem átverés szagú a dolog. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Kétesélyes. Most mondanám, hogy egyértelmű átverés, de pl. itt Svájcban belebotlottam már külfőldi, "betanított" kozmetikusba, nem viccelek, ott mutogatták neki, hogy mit kell csinálnia., szóval a fene tudja. Azért ha lány az ismerősöd, akkor vigyázzon..
2013. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen lány... köszi a megerősitést,sztem én nem megyek ki
2013. szept. 3. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ez a végzettséged és beszélsz legalább alapfokon nyelveket, küldd el az önéletrajzodat Svájcba, itt nem tartják "úri huncutságnak" munka után beugrani egy jó masszázsra (nem "olyanra", igazira.)
2013. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) nagyobb városba vagy merre érdemes?
2013. szept. 3. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag itt mindegyik kozmetika kínál masszázst is, ezért bárhol érdemes próbálkozni. Na a megélhetés az drága, ezért érdemes ketten jönni, hogy kétfelé menjenek a költségek, mert az albérlet meg az élelmiszer az rengeteg. A "magyarok.ch" oldalon sok hasznos tippet olvashatsz ilyesmikről?
2013. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)megnézem :)
2013. szept. 3. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!