Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sustanon 250et kezdtem szurni...

Zolika632 kérdése:

Sustanon 250et kezdtem szurni 5öt szurtam be és abba akarom hagyni kérdésem h mi ilyenkor a teendő a hormonvisszaállitot igyis be kell nyomnom meg van 3 levél zitám is?

Figyelt kérdés
Nemvolt semmi bajom a cuccal egyéb okok miatt akarom abbahagyni mondhatni megbántam h elkezdtem!Érdekel h ha csak simán abbahagyom ilyen adag után is bekéne nyomnom a hormonvisszaállitot és szednem a zitát vagy esetleg nem!A negativ és utálatos kommenteket elöre köszönöm!:)

2013. febr. 18. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengetegen koszolnak és nem csinálnak levezetést.A többségnek nem lesz baja utána.De állítólag érdemes,ha már meg vetted vissza állítód.Ha jól emlékszem hcg nevű anyagot szoktak szúrni akik levezetnek.
2013. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen okból bántad meg, én nemsoká kezdem majd el?
2013. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

5 öt???

még szinte el sem kezdett hatni !!!

3 hét kb mire előjön a hatása

inkább a lábaid szedd ne koxot és edzeni járjá naturba!

2013. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sokan ott rontanak a sustanonba hogy kúra szerűen tolják pedig a legjobb megoldás az elhúzott kúra 1. hét 1 szuri utána 14 nap múlva 1 következő 28 nap 15 nap múlva és végül 22 nap múlva garantáltan nincs mellékhatás szinte minden megmarad persze edzeni kő keményen kell.és 5 ampulla bőven elég.
2013. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!