Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan dolgozhatnék jobb...

Hogyan dolgozhatnék jobb munkahelyen?

Figyelt kérdés
9 osztályom van csak meg, nem találok normális munkát, szeretnék egy szakmát, azért nem sikerült az érettségi mert nem jól fog a fejem, nagyon nehezen tanulok, inkább hagytam. A kérdés, mit tudnék tenni ha nincs meg az érettségim, és normálisabb munkát szeretnék? Számítógép-szerelés, és az elektronika ami érdekel, ezek közül valamelyikben szeretnék dolgozni. Nekem 150-200 ezer forint elég lenne. 3 műszakba nem szeretnék menni, mert ott megdöglenék, nem bírnám, főleg edzek is, már majdnem 3 éve, nem szeretném feladni emiatt az edzést. Azt hozzá tenném hogy a kézügyességem nagyon jó, jól tudok rajzolni, aprólékos munkákban kiválóan teljesítek. Negatív kritikákat mellőzzétek !
2013. szept. 14. 00:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

te vagy a múltkori nemérettségiztemmerthülyevagyokdegépetszerelnék kérdező?


érettségi nélkül örülhetsz ha a nettó 65-70k-t megkapod.

2013. szept. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erre nehéz pozitívat írni... 8 általánosra és a két szép szemedért nem fognak jobb állást adni, ahol még te diktálhatsz, hogy mit szeretnél csinálni, 3 műszakban összeszerelni nem, mellé edzeni akarsz.... ez sajna nem fog menni. Ráadásul amit te nyújtani tudsz, ahhoz képest a fizetési igényed el van szállva, ennyi pénzért felvesznek egy keményebben hajtóst vagy egy diplomást.
2013. szept. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Hegesztő vagy karosszérialakatos, kimész vele külföldre, a beledet is kidolgozod a beledet, (már edzeni sem kell mellé) és ha szerencséd van olyan 300-400Ft-nak megfelelő fizetést kapsz. Persze abból ott élni is kell. Azt meg te sem gondoltad komolyan hogy 8 általánossal meg egy szakmával neked bárhol 150-200e Ft-ot fizessenek Magyarországon. (ne értsd félre mert ez nem negatív kritika, hanem tény)
2013. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

"beledet is kidolgozod a beledet,"

igen észre vettem, mielőtt valaki bele kötne.

2013. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a világ nem így működik, hogy "nem fog jól az agyam ezért nem értettségiztem" aztán pedig még válogatni szeretnél a munkák között meg "edzeni".


Vagy szorítsd össze a fogad és végezz el legalább egy szakmát (egy jó szakmunkás meg tud 150-200e-t keresni!) vagy szokj hozzá a gondolathoz, hogy 3 műszakban fogsz robotolni valahol 72e-ért.

2013. szept. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen de milyen szakmunkásra gondoltál? Amúgy tanulásról meg annyit hogy a parlamentben van olyan aki villanyszerelő, szóval hiába mondjátok hogy így nem lehet belőlem semmi. Mert lehet. A szerencsén is sok múlik. Én a véleményeteket kérdeztem, nagyon elvagyok keseredve. Az edzés nekem nagyon fontos ! Külföldre nem szeretnék kimenni.
2013. szept. 14. 20:58
 7/20 A kérdező kommentje:
Számítógépszerelő tanfolyamra akarok jelentkezni, abban szeretnék dolgozni. Vagy miben lenne érdemes dolgoznom?
2013. szept. 14. 21:05
 8/20 anonim ***** válasza:

" Amúgy tanulásról meg annyit hogy a parlamentben van olyan aki villanyszerelő"


Ezt a baromságot sem tudom kitől hallhattad... Összeesküvés elméletek 4-ewa...

2013. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

[link]


Azért is megkerestem neked, hogy tudd igazam van !!! Ez ám a csalás, hogy ilyen analfabéták akik egésznap túrkálják az orrukat kapják érte a több százezres fizetéseket, én meg dolgozzam magamat halálra, miközben én többhöz értek, van gyakorlatom sok dologban, jól tudok rajzolni, jó a kézügyességem.

2013. szept. 14. 23:29
 10/20 A kérdező kommentje:
Épp írják hogy a zagyva györgy gyulának nincs érettségije sem, csak villanyszerelő a szakmája, és lám, ott ül a parlamentben... Vagy vehetnénk még nagyon sok híres embert, akinek nincs érettségije... Ott a híres focista, gera zoltán, ti nemtudom mit izéltek hogy érettségi nélkül semmi esélyem, látom feleslegesen írtam ide, mert csak olyan válaszokat kapok hogy "menj el 3 műszakba robotolni" meg hogy "nem edzhetek" most komolyan, emberek gondolkodjatok már egy kicsit, az edzés nagyon fontos lenne mindenkinek, meg az is fontos hogy legyen szabadideje az embernek, nem csak mindig a munka... Amúgy meg nemtudom mit képzeltek hogy az érettségi könnyű, hogyan lenne már könnyű, lehet hogy le tudnám tenni, de napi 3-5 órát kinek van idegzete tanulni ??? Mert nem nekem... Reálisabb ötleteket kérnék! Köszönöm ! Bocsánat ha dúrván fogalmaztam, de nemtudtam szebben.
2013. szept. 14. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!