Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megérné kimennem Londonba a...

Megérné kimennem Londonba a suli és az egyetem közötti nyáron dolgozni?

Figyelt kérdés

Nagyon mennék külföldre, "bármennyi" időre, meg "bárhova" de leginkább London vonz, és minél hamarabb mennék. Testvéremék példájából tudom, hogy nagyon jól meg lehet ott szedni magunkat, persze csak ha van is munkánk, meg ők 1 évre mentek, én meg ebben a kényelmesebb pár hónapban gondolkodok, szerintetek elég lenne ahhoz, hogy legyen valamennyi plusz pénzem? Tehát a szállást, utazást, ottani költőpénzemet, plusz még (sok-sok) fontot keressek?

Vagy ez a szerencsén/talpraesettségen/ügyességen/szépségen:P múlik?

Írjatok, ajánljatok dolgokat stb.

Esetleg halasszak egy évet az egyetemen? (Gondolom alá fogom írni a röghöz kötéses törvényt, és hátsó szándékom, hogy előtte Londonban megkereshessem a tanulmányaimra fordított pénzt, és akkor már nem leszek röghöz kötve... az én szakom "nem túl drága", BTK-s, germanisztika-néderlandisztika szakos lennék, (hat félév)6*200000-re tippelek)

Nagyon megköszönök bármilyen választ, ismerősök sztorija, a te sztorid, bármi.:)

(nem tudtam betenni ezt a kérdést egy normális kategóriába, nincs olyan, hogy munka, vagy külföld.. szóval ezt nézzétek el:P)



2013. szept. 30. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Lány vagy? Gondolom ha a szépséget hoztad fel. :)


Ha jól beszélsz angolul, és szerencséd van, akkor viszonylag gyorsan tudsz kapni minimálbéres munkát. Takarítás, pincérkedés, ilyenek. Ha 40 órát kapsz hetente, és nem vagy igényes a lakhatásra, akkor körülbelül havi 300-500 fontot tudsz félretenni, a megélhetésen felül. Persze én a minimálbéres állásommal, nem kapok 40 órát, és én költök is, szóval havi 2-300-nál többet nem igen tudok félretenni.


100 font, az 35ezer forint. Tehát ha kijössz, nyárra, akkor kb 2 hónapot dolgozol, tehát legjobb esetben keresel vele 300 ezer forint körül.


Ha van még kérdésed, írj nyugodtan privátot.

2013. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!