Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem tudok pályázatot...

Miért nem tudok pályázatot küldeni a Lidl oldalán?

Figyelt kérdés
Kitöltök mindent az online jelentkezésnél,kéri,hogy csatoljam az önéletrajzot,csatolom is ami doc típusú(!),de nem fogadja el,pedig a doc-ot el kellene fogadnia,mert sima word dokumentumot nem fogad el..miért csinálja ezt????

2013. okt. 2. 11:52
 1/6 anonim válasza:
mert be kell állítani hogy hanyas wordbe legyen, én már elküldtem kb 5 ször de semmi.. :) Sok sikert
2013. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit kell beállítani hogy hanyas wordben legyen??ezt nem értem..
2013. okt. 2. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Más word formátumban kell elküldeni.
2013. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez érdekes,mert sima word formátumban nem engedte,kiadta hogy pdf,text,doc stb formátumú dokumentumot lehet küldeni,ezért is csináltam meg doc formátumba de ezt sem fogadja el..többit sem..
2013. okt. 2. 14:58
 5/6 anonim válasza:
Ezt nekem is csinálta.Kb huszadjára tudtam elküldeni.Próbáld sokszor feltölteni,egyszer csak feltölti...
2013. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pdf-be küldd el. Egyébként is jobban szeretik a pdf-et.
2013. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!