Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel és egy OKJ-s...

Érettségivel és egy OKJ-s bizonyítvánnyal milyen irodai munkát lehet végezni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ milyen szakot végeztél
2013. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk cukrász OKJ-vel semmilyet...
2013. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
OKJ-s mivel? Pedikűrös, vagy pénzügyi számviteli ügyintéző, vagy logisztikai ügyintéző? Nem mindegy..
2013. szept. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dajka képző tanfolyam.
2013. szept. 11. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a dajka tanfolyammal kimondottan irodai munkát nem fogsz találni szerintem. Az érettségivel olyat esetleg, ami ilyen kis könnyebb adminisztráció... nem is tudom. De sokszor tapasztalom azt is, hogy emberek kevés végzettséggel milyen jól el tudnak helyezkedni. Nálunk a cégnél (multi) dolgozik egy lány, aki pedikűrös végzettségű, titkárnőként van ott nettó 300 ezezért... Én meg, a diplomás 150 ezerért.. De hát én nem vagyok a főnök ismerőse.
2013. szept. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azzal irodai munkát: semmilyet!
2013. szept. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös válaszolónak: Igen, vannak ismerőseim, akiknek még érettségijük sincs, és irodai munkát végeznek! Úgy látszik, hogy nagyon csókosnak kell lenni, vagy tudni kell nyalni...:/ Ez magyarország. (Direkt kisbetű)

Jelenleg takarítok napi 500Ft-ért, de embertelen körülmények között. Napi 9 óra munka, egyszer van "ebéd", ami délelőtt fél 11-kor van. :/ Előtte és utána szinte ostorral a hátam mögött diktálnak. Na ezért akarok változtatni..:( :'(

2013. szept. 12. 16:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Méghogy nem lehet találni munkát a kérdés alapján? Dehogynem. Csak nem nekem! :/ Megelőztek.... Így jártam. :( De talán jobb is így. De nem adok fel semmit, még hátha.
2013. szept. 25. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!