Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vagyonőrök egy fontos kérdés?

Vagyonőrök egy fontos kérdés?

Figyelt kérdés

Elvégeztem a vagyonőri képzést most az igazolványomra várok.

Utána munkát keresek, a vizsgaanyagban volt egy kérdés ami még nem világos. Ha egy áruházban (Auchan, Tesco) látok el szolgálatot és látom hogy valaki megesz egy csokit, ez szabálysértésnek minősül és már ekkor jogosult vagyok az elfogásra, de egy csokiért kihívjam a rendőrséget? Vagy más a teendő?

Vagyonőrök válaszát várom.



2013. okt. 22. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy hipermarketben, mint a Tesco vagy az Auchan nem te, mint samesz fogod eldönteni, hogy mikor hívsz rendőrt, hanem lesz egy vezetőd.


De ettől eltekintve az ilyen áruházakban szinte mindig egy belső szabályzat szerint kell eljárni. Jelen esetben sem az Auchan sem a Tesco nem csinál ügyet abból, ha valaki az eladótérben megeszik egy csokit vagy megiszik egy üdítőt - egész addig, amíg át nem lépi a kasszasort és be nem bizonyosodik, hogy pl. a csokipapírt nem üttette be a kasszába és fizette ki!


Én is meg szoktam pl. vásárlás közben inni egy fél literes üdítőt, viszem a flakont, kasszánál meg fizetem a többivel.

2013. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az lesz amit a főnököd mond!

Átokozni fogod te még az áruházi őrzéses munkát!!!

2013. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért, olyan szörnyű?
2013. okt. 28. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt igazán akkor fogod megtudni és megérteni ha dolgozni fogsz őrként bármilyen üzletbe főleg nagyobb bevásárló központba vagy plazába!

De leírom a lényeget...

Bejelentés max 8 óra,minimálbére mikor 12-16-24 és rosszba esetekbe 36 és 48-sa szolgálatoka ad le az ember...

Órabér 400-450 között mozog!Monotonítás tűrés kell felső fokon!

Főleg amikor beraknak egy helyre hogy állj ott csöndben semminek támaszkodva 12-16 órákat mert ha neki mersz támaszkodni valaminek jön a kemény pénzlevonás...

A munkaruhát kifizettetik veled!

Olyat hogy betegszabadság fizetett szabáság utazás térítés nincs!


Én 2 éve dolgozok a vagyonőrködésbe de már menekülök belőle!

Itt van még egy kis iromány:

[link]

2013. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosítást, még azt szeretném tudni, hogy egy héten átlagban hány napot kell dolgozni, ja és úgy tudom legfeljebb 24 órát dolgozhatunk egyhuzamban.
2013. okt. 29. 09:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy mit lehet és mi megy a vagyonörködésbe magyarországon az két külön dolog...

Papíron nincs olyan vagyonör aki 8 óránál többet dolgozna és mindenki kap beteg és fizetett szabadnapot !PAPÍRON!

Átlagba hogy hányat kell menni az melóhely függö!

Dolgoztam plázába ahol véletlen szerüen volt a beosztás meg ahogy az ember kérte a szabadnapot volt olyan hogy heti 7 napot kellet menni 12 órában!

Voltan olyan helyen ahol minden másnap 12-16 óra aktív járkálás és állás!

Építkezésen akkor kellet menni amikor nem dolgoztak a melósok és a kollégával ketten váltottuk egymást.

24/48-ba gondolom egyértelmü...

De mondom ez munkahely függö mennyit kell menni!

2013. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!