Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fontos! Mindenki véleményére...

Fontos! Mindenki véleményére kíváncsi lennék!? : )

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem ebbe a kategóriába tartozik, de ha máshova írom senki nem válaszol, úgyhogy a válaszokat előre is köszi : )

Ma kaptam egy olyan ajánlatot, hogy dolgozhatnék egy kiállításon (diákmunka). Aki felajánlotta ezt, megkért rá, hogy én rendezzem be a kiállítást és csináljam úgy ahogy én szeretném, vagyis ez azt jelenti hogy az egész kiállítást nekem kéne megcsinálni. Titeket milyen kiállítások érdekelnének? Mert szerintem a legtöbb kiállítás unalmas és az embereket nem érdekli úgy igazán, nem marad meg az emlékeikben, én egy olyat szeretnék csinálni aminek híre megy és az embereknek tetszik és megéri a pénzt amit kifizetnek. Ti ha elmehetnétek egy kiállításra milyenre mennétek? (próbáljatok meg reálisan gondolkodni, amit tényleg meg lehet csinálni. Van pár ötletem de jó lenne ha segítenétek. Köszönöm : )


2013. jún. 27. 19:42
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
nem viccből vannak kiírva a kategóriák !!
2013. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
de ha máshova írom senki nem válaszol rá!
2013. jún. 27. 19:44
 3/23 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok szegényt, olyan lelkes.
2013. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Egyáltalán milyen kiállításról van szó?
2013. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
De milyen témával?
2013. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
nekem kéne kitalálni és eltervezni a kiállítás témáját meg mindent.
2013. jún. 27. 19:49
 7/23 anonim válasza:

Én 27 évesen amire szivesen elmennék, az egy retro kiállitás lenne. 70-es 80-as évek.

Bármilyen tárgyak, képek kiállitása, csak nosztalgiázni lehessen:)

Remélem tudtam segiteni:)

2013. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

De mégis, milyen érdekeltségben? Semmi konkrétum.

Nem mindegy, hogy bugyikat, vagy gépfegyvereket.

2013. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Retró nem rossz ötlet. Díszletnek elmegyek. :)
2013. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Csak ötleteket várnak. Nekem is ez volt az egyik elgondolásom, hogy a múlt és a jelen. Szerintem ebből nagyon jó dolgot ki lehetne hozni, pl minden jelenkori dolognak meglenne a múltbeli párja, és ez nem csak a tulajdonosnak lenne jó, hogy jönne be belőle a bevétel, hanem pl ha a nagyszülők elviszik oda az unokájukat akkor abból egy egész családi beszélgetés alakulna ki, nagypapa elkezdi mesélni a régi történeteit és nekik is egy felejthetetlen érdekes és jó program lenne, amit továbbadnak másoknak. Lehetne nosztalgiázni és összehasonlítani a jelent a múlttal. Titeket érdekelne egy ilyen?
2013. jún. 27. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!