Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elbocsájtottak de visszahívtak...

Elbocsájtottak de visszahívtak egy hónapra. Ti visszamennétek?

Figyelt kérdés
Kérte a cég ahol melóztam h menjek vissza egy hónapra mert nem bírnak a munkával(elég vicces de tényleg így van kirúgtak azzal h nincsenek megelégedve a munkámmal és most meg tegyek nekik szivességet)Most nem tudom,h mi legyen mert a pénz karácsonyra jól jönne,viszont félek is mert ebben az időszakban nagyon sok a meló és tudom h meg fogok szakadni.Ti mit tennétek a helyemben?
2009. nov. 12. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy neked jelenleg mi a fontosabb, az önérzeted, vagy a pénz! Mert ha az első, akkor ne menj vissza dolgozni.
2009. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szükséged van a pénzre vagy sem? Nem ismerjük az anyagi körülményeidet, ezért csak te tudod eldönteni, hogy egy lazítós hónap lenne előnyösebb számodra, vagy még egy havi fizetés. Az is kérdés, hogy ebből kell(ene) megélned, vagy inkább csak zsebpénz, amit keresel, mert mondjuk még a szüleidnél laksz. Bár ha gondolkozol rajta, akkor valószínűleg nem létfontosságú a pénz. A helyedben, ha ennyire tudom, hogy utálni fogom a sok munkát, és a pénzre sincs feltétlenül szükségem, nem vállalnám el. Vagy csak úgy vállalnám el, ha többet fizetnek, mint eddig. Elvégre ez így már alkalmi megbízás, azt sokkal magasabb fizetéssel szokás díjazni.
2009. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Éhen valószínű nem halnánk. Már nem a szülőkkel lakom, a párom dolgozik. Viszont a pénz mindíg jól jön ha több van, csakhát az egészség...Volt olyan,h órákig forgolódtam és idegeltem magam,h nem felejtettem-e el valamit, mindent megcsináltam e és h miért fognak felelősségre vonni.
2009. nov. 12. 20:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem inkább az érdekelne, hogy ők mondtak fel, vagy közös megegyezés volt? Majd mondom, hogy miért...
2009. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs az az összeg, amit az ember ne tudna elkölteni. Az idő szerintem sokkal nagyobb kincs. Ha valakinek nincs más választása, mint hogy idegroncsot csináljon magából, mert különben éhenhalna, akkor kénytelen elvállalni mindent. Ha viszont a lelki/fizikai egészséged veszélyeztetése nélkül is megvan, amire szükséged van, akkor meg kell tudni húzni a határt. Ez a késő őszi, tél eleji idő amúgy sem kedvez a túlzott aktivitásnak, a szervezet is jobban megsínyli ilyenkor a túlhajtást.
2009. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
közös megegyezés volt.
2009. nov. 12. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Kár. Akkor mindegy is... :(

Én egyébként személy szerint, ha nem lenne létszükséglet, nem mennék vissza.

2009. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én visszamennék arra az egy hónapra, de sokkal lazábbra venném. Most már ugyanis nem kellene idegeskedned, hogy felelősségre vonnak vagy kirúgnak mert úgyis csak 1 hónapra szól a dolog. DE, papír mindenképpen legyen róla!
2009. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Menj vissza de mivel ekkor ataplók kérj fizetésemelést legalább egy 10-15 ezret amit akár kajajegyben is adhatnak..


Vagy előléptetést kérj ami fizetésemeléssel jár.


Ez a minimum!!

2009. nov. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!